Reklama

Zdeněk Houštecký zdokumentoval, jak Rangers po utkání jednali se Slavií. Podívejte se na autentické záběry!

Asistent trenéra neváhal a zdokumentoval, jak Rangers dlouho po utkání nechtěli slávisty vpustit do útrob stadionu. Autentické záběry neukazují údajné napadení Ondřeje Kúdely, ale pouze momenty po zápase. Hráči Slavie měli k situaci několik vtipných poznámek. Co to mělo znamenat?

Zdroj: SK Slavia Praha

Celé video ukazuje bizarní situaci, co nastala po utkání. Frustrovaní Rangers prohru nesli opravdu těžko.

S trenérem Jindřichem Trpišovským v záběrech poněkud obsáhle hovořil i Steven Gerrard, ale k hovoru musel být přizván i Radek Černý, který mluví dobře anglicky.

Ale otázka, proč tým nebyl vpuštěn do útrob stadionu, je stále nezodpovězena. Plánovali snad Rangers něco za zavřenými dveřmi? To se nedozvíme, naopak víme, že Slavii čeká ve čtvrtfinále další tým z Britských ostrovů, londýnský Arsenal!

Podívejte se na autentické záběry z mobilního telefonu asistenta trenéra Zdeňka Houšteckého!

Co říkáte na neuvěřitelné losování, které již potřetí pošle sešívané do Velké Británie? A co si myslíte o těchto autentických záběrech z Ibrox Stadium?

Zdroje: UEFA, Instagram – slaviapraha1892

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jak říká Houštecký ani v Horní Dolní by se toto nemohlo stát.Na co se ta banda hraje.Skotská liga je na úrovni ČFL.Pamatuju Sigmu s Abrdýnem dostali za dva zápasy snad 8 branek.Toto by na Dortmund nebo Lile nezkusili.Co je s těch záběrů zřejmé ?Ten Gerard to musí mít v té hlavě vymakováno.Taková osobnost a on řeší s Trpišákem na trávníku půl hodiny po zápase slovní potyčku.Místo,aby se omlouval za herní projev těch neporazitelných samurajů a bojovníků Kung-fu.

 2. Za prasáckou hru Glasgow Rangers může v první řadě to kopyto Gerard, kdyby jim dal jasný pokyn hrajte fotbal a ne rugby, možná mohli i postoupit.

  • Jak jejich výkon souvisí s rugby? Viděl jsi někdy alespoň 5 minut nějakého zápasu na vyšší než vesnické úrovni? Nejspíš ne, že?
   Motáš rugby dohromady s takovou nefér a zákeřnou hrou, kterou předváděli hráči Rangers? Proč?

  • Rugby je férový sport, tam mají hráči k sobě respekt, nic takového by se v rugby nestalo!!!!!!!!

 3. Pan Houštecký se chová jak v Horní Dolní sám. Třeba jako loni při zápase s Baníkem nebo Spartou.
  A Přemek Kovář tomu se svou soukromou zprávou nasadil korunu, jak by řekl klasik 🙂
  Teď jen sledovat, jestli se dokáže Slavie omluvit za rasismus svého hráče.
  Jinak samozřejmě, Rangers hráli za hranou, Kovářovi přeji brzké uzdravení, i ta Kúdelova reakce by se dala pochopit, kdyby nadával bez rasového podtextu, protože to prostě bylo vyhrocené. Ale toto? Zase nás Kúdela s fanoušky Slavie, co nadávali hračům soupeře NIGAZ posunuli na východ…

   • Proč ho napadáte! Kúdela má mozek vytlučený od hlaviček, protože měl zkrátka držet h… takhle jen nahrál na smeč, a Přemysl Kovář svým příspěvkem, zřejmě po nárazu hlavou na břevno, nebo tyč, jen nahrál Skotům. Co jste vlastně čekali: Anglický gentlemanský přístup? Je to Skotské mužstvo !! a byl tam vůbec nějaký Angličan? Je obecně známo, že hráči tmavší pleti dokáží všechno otočit na rasismus. Divím se, že nenamítali, že jim vadí bílé čáry na hřišti

   • To se nikdo nedozví co mu řekl, ale vemte si za 1 proč by si zakríval ústa.? 2 proč by evidentně a ihned po dopovězení vyletěl hráč Rangers.? Můžeme jen diskutovat 🙂 Ale kdybych byl v kůži Ondřeje Kúdeli asi bych mu od plic řekl taky pěkných pár slov

    • Kdyby ho poslal tam kam slunce nesvítí česky, těžko by mu rasový podtext dokazovali. Udělal hloupost, že to řekl hodně kostrbatou angličtinou.

  • Naprosto s vámi souhlasím. Navíc.
   Které hovado je větší? a neurážím hovado přírodní?
   Jen dvě věci mě k tomu napadají.
   Prvně, když pan Houštecký a celá Slávie tak trpěla a to hlavně v tunelu, kde kdosi zakryl kamery (objektivně asi ano), že nikdo nenatočil nic při té konkrétní situaci? Vždyť s telefonem je dnes každý srostlý víc než s vlastní rodinou a jistě tam nebyl jen jeden telefon.
   A podruhé, když slyším ty gloryfikované hvězdy a jejich kouče a hlavně pana Houšteckého, tak to je projev hodný čestných sportovců, že bych blil. Toto jsou ty vzory? Za toto a takovým se říká reprezentant klubu, vlastní země, na toto přispíváme? Pro mě se jako opice choval skoro každý slávista který tam obcházel a pindal.
   Prolhat se a tím potvrdit imaginární “pravdu” které má věřit dav je ubohost, ne sportovní chování.
   Za mě a za těchto poznaných okolností běhalo po hřišti 22 opic a na barvě a klubové příslušnosti nesejde.

  • Jo a na té Bohemce jak skákali na pomezního rozhodčího, to byla taky estráda, oni jsou nyní nedotknutelný, jejich chování a přístup pokud nejsi slátaný kluk z Vršovic je daleko za hranou!!!!

 4. A to jste si neuvědomili, že jste jenom Slované, pro lidi z Velké Británie podřadná to rasa? Vy si je dokonce dovolíte je jejich domácím prostředí porazit. Kde to žijete! Sláv je pro ně otrok.

 5. Měli si jít všichni během tý půlhodiny vymočit do středovýho kruhu………………. pak už by nikdo žádnej diskutabilní rasismus neřešil……

 6. Máte pravdu o Horní Dolní. Hrával jsem zamlada výkonnostní fotbal a při různých derby nebylo daleko k nějakému incidentu a možná i rvačce, Ale nikdy jsem se ve svém životě nesetkal s tak bezohlednou hrou, jako včera předvedli hráči Rangers. Do jisté míry měl na vývoji té skotské brutalitě měl izraelský rozhodčí, který zpočátku nechal hře volný průběh, i když některé zákroky skotských hráčů by zralé na žlutou kartu. Po poločase přišel střídající Roofe a jak se ukázalo, měl ještě přitvrdit hru. To co provedl Kolářovi, to byl kriminální zákrok a Slávie by měla zvážit možnost popohnat jej před soud, protože hráč Roofe způsobil opoře Slávie vážné zranění, se kterým nebude moci nastoupit minimálně 2 měsíce a tím pádem vzniká Slávii finanční škoda když pomineme zranění opory. UEFA by měla hráče Roofea potrestat zákazem startu v evropských soutěžích aspoň do koce roku. Jinak, kdyby rozhodčí nasadil přísnější metr a trestal hráče hned od začátku zápasu, pak by se zápas nedohrál, protože by vyloučil do 70. minuty 4 skotské hráče a rozhodčí by musel utkání ukončit pro nedostatečný počet hráčů.

 7. Mirku, ty chudáčku, ty budeš asi jenom z té Dolní. Kovář zraněný nebyl – tím zraněným je Kolář. Jinak nikdo tu rasistickou nadávku neslyšel a neslyšel ji ani Kamara a ani ten skotský stoper, který kopal v tom okamžiku do ležícího Kuchty jako do balonu. Mimochodem ten měl být také vyloučen a s ním i Aruba, kterému rozhodčí neodpískal faul loktem na do Kudely, kterému rozbil ret, ten dostal později ještě jednu žlutou, takže by se zápas nedohrál kvůli nízkému počtu hráčů.

 8. V Horní Dolní alespoň uměj, narozdíl od tohodle tydýta, točit video normálně a ne na tatranku…

 9. Hoši beztak je fotbal píčovina a sport pro dementy, tak se nedivte, že ho hrajou dementi a chovaj se u toho jako dementi. Tady řešíte opičáky a nějakou bezohlednou hru. Řešte radši to, že fotbal sám o sobě je píčovina, a kdybyste radši hráli něco kloudnýho, tak se takovýhle sračky vůbec řešit nemusí. Ještě jsem neviděl, aby se něco podobného dělo v tenise, basketbalu, hokeji, nebo kdekoliv jinde. Fotbal je pro buzny, simulanty, a dementy. A potom to tak vypadá.

  • Tak tady je to za jedna. Jen doplňuji, že fotbal máme i proto, aby manekýny a modelky měli šanci založit rodinu.

  • ty jseš ale lulan, twl, když nemaš co říct tak drž pysk, hraj ty hry co nejsou píčoviny, ale hlavně kurwa, nelez na fotbalový dizkuze, jantare.

   • Mistře vlastním jménem Vohon, vy máte pocit, že se tady mluví o něčem z fotbalu? jestli za tou prasárnou – oboustrannou – tak odborně stojíte, tak snad aby jste si to šel s námi vyřídit někam za garáž, co? že si dovolíme mít vůbec názor a aby to bylo pro vás dostatečně fotbalově vyspělá diskuse.

 10. Pokud někdo neviděl, jak rozhodčí měl notičky, že Slavia má prohrát, tak se není o čem bavit. UEFA zřejmě nechce v posledních kolech žádný tým z východu. Ono to totiž není poprvé.

 11. Rasismus, diskriminace naruby kvete ne jen ve sportu, podívejte se kolem sebe v “obyčejném” životě, společnosti nebo i po celém světě. Sluníčkaři, euhujeri amivlezd… apod. spodina jim ještě nahrává !

 12. Ja nechapu co je rasistickeho natom rict nekomu ze je opice,za prve to vubec neukazuje na barvu jeho pleti a uz vubec ne odkud pochayi protoze opice zijou v hodne zemin na hodne mistech celeho sveta a maji prirozene ruznobarvena rozliseni podle druhu.Takze nazvat nekho opici neni zadna urazka nektere opicky jsou nadherna stvoteni.Jenze rasizmus se dneska hodne rozebira a da se za nejs schovat uplne ale uplne vsechno.Cely je to saskarna neunesli porazku tak budou delat zle,aby se nepoukazalo na to ze nehrali fotbal ale rugby.Likvidace kolare svet koukam vubec nezajima.

 13. Co tu má psát nakej gembler Houstecký když se jim u nás v lize nedaří soupeře urážejí je.jako na sparté posmívali se .a teď najednou měli staženéj zadek.

 14. Pořadatelé je tam nejspíš nepustily kvůli tomu, že tam Rangers čekali na hromadnou bitku. V článku si Connor Goldson stěžuje, že čekali 45 minut a nikdo nepřišel..

  článek lze najít na glasgowlive co uk

 15. Zatím se nikdo nezamyslel co tím Gerard sleduje. Co by se stalo kdyby to Kúdela neřekl a zápas se jen dohrál? Gerard by musel odpovědět na otázku novinářů, která většinou zazní. “S jakou taktikou jste šel do zápasu?” Měl by jen dvě možnosti ,buď přiznat to ,že nabádal hráče aby Slávisty rozkopali a zranili jedničku v bráně ,protože podle něj nemá Slávie kvalitní dvojku nebo by začal lhát jak chtěl Slávii porazit fotbalem. To první by určitě nepřiznal a to druhé by nemohl říct ,protože by před hráčema byl za blbce a rozložil si kabinu!
  Co by se řešilo kdyby ten blázen trefil Koláře do spánku a on nedej bože na následky zemřel? Rasismus? Nevhodná slova jsou víc než smrt či zranění? Proboha kde to jsme? Kam až to může zajít? Pamatuji Skoty v Praze kde prohráli 3:2 i když už vedli o dva góly, stáli jsme vedle jejich kotle a překvapilo nás jak pokorně přijali porážku a podali nám ruku uznání kvality týmu. Nechce se mi věřit, že ti samí fanoušci jsou nyní na straně Rangers. Pokud se černoši budou chovat jako lidi nikdo jim do opic nenadá a pokud i přes to ano zasmějou se tomu, protože vědí, že mají navrch. Mám s nimi také své zkušenosti. Ale potrefená husa nejvíc kejhá!

 16. Zatím se nikdo nezamyslel co tím Gerard sleduje. Co by se stalo kdyby to Kúdela neřekl a zápas se jen dohrál? Gerard by musel odpovědět na otázku novinářů, která většinou zazní. “S jakou taktikou jste šel do zápasu?” Měl by jen dvě možnosti ,buď přiznat to ,že nabádal hráče aby Slávisty rozkopali a zranili jedničku v bráně ,protože podle něj nemá Slávie kvalitní dvojku nebo by začal lhát jak chtěl Slávii porazit fotbalem. To první by určitě nepřiznal a to druhé by nemohl říct ,protože by před hráčema byl za blbce a rozložil si kabinu!
  Co by se řešilo kdyby ten blázen trefil Koláře do spánku a on nedej bože na následky zemřel? Rasismus? Nevhodná slova jsou víc než smrt či zranění? Proboha kde to jsme? Kam až to může zajít? Pamatuji Skoty v Praze kde prohráli 3:2 i když už vedli o dva góly, stáli jsme vedle jejich kotle a překvapilo nás jak pokorně přijali porážku a podali nám ruku uznání kvality týmu. Nechce se mi věřit, že ti samí fanoušci jsou nyní na straně Rangers. Pokud se černoši budou chovat jako lidi nikdo jim do opic nenadá a pokud i přes to ano zasmějou se tomu, protože vědí, že mají navrch. Mám s nimi také své zkušenosti. Ale potrefená husa nejvíc kejhá! Přál bych si aby si Slavia nyní nenechala nic líbit, využila všech možností a dodala všechny možné důkazy o nevině a zaslala je na UEFu. Nyní už nebojuje jen za sebe, ale za všechny normální lidi, kteří se chtějí fotbalem bavit!

 17. Pominu že všichni mluví jak děti v pastaku a že to asi točil na kalkulačku. Co se přehlednout nedá je chucpe Houštecký. Ten může po jeho excesech leda držet tlamu, všichni ví co předvádí při zápasech a je to jen jedna z dalších ostud kterou nám tahle éra Slávie přinesla. Z jeho projevu čiší inteligence na hranici debility.

 18. zdenek houstecky na fotce vypada jako dospelej chlap ale ve vyjadrovani se zasekl nekde ve ctrnacti,dvaasedmdesatkrat VOLE v sesti minutach to je inteligence hovada

 19. ten Houštecký co ve Slavii má za pozici nevím,ale vím určitě ,že má asi zastydlou pubertu, jak se vyjadřuje….ještě se s tím chlubí na veřejnosti…moc dobrou reklamu Slavii nedělá…

 20. nejsem fanda fotbalu!! ale tohle mě teda zaujalo . jak je ta slávie rasistická že má ve svém týmu tolik opálených afričanu 🙂 zajímal by mě jejich názor na tu situaci , ať se vyjádří když na hřišti jen koukali ,místo aby stáli za vlastním týmem

  • černí slávisté se zachovali profesionálně, jim nejde o Slavii, jim jde prachy, které by v africké savaně nenašli. Co kdyby na někoho z nich kývl Gerard? a nabídl přestup? za více prašulí?

 21. Trochu mi ta skotská taktika připomněla obdobnou v hokeji – Kanada na MS v době, kdy ji naši přehrávali. To také přestávali hrát hokej a sekali, provokovali, vyhledávali bitky, žalovali rozhodčím, atp. A tak to měli nalajnované z kabiny! To samé si myslím, že jim naordinoval Gerrard. Ale je to jen můj dojem.

 22. Když jak říkáte tak kúdela je profesionál tak měl držet hubu a ne přikládat polena do ohně kamara sám by neudělal reakci a pak ho napadnul a že si dával ruce před pusu a když řeknu vulgární slovo tak si nebudu dávat ruce před pusu tak za mě si za to kúdela může sám bohužel kovář byl jedinej co to odsral

  • Možná pan Kudela nemá příjemný dech a ze šlušnosti si dal ruku přes ústa, podobně jako my si dáváme roušku, od pana KUDELI TO BYLO OHLEDUPLNÉ! Proto, že nosíme roušky, jsme rasisté?

 23. já jen doufám,že se nepo a nebudou před Arsenalem klečet a prosit za odpuštění.Kúdelovi radím ať stále dokola opakuje to samé co řekl na začátku a vůbec nepřipustí ani náznak,že by to mohlo být jinak.Osobně si myslím,že tomu černochovi řek” vůbec se mi nelíbíš,cukrouši” a proto se tak rozčílil,protože černoch se přeci musí líbit každému jinak je to rasizmus!

 24. To je jasny proste, zakazat Rangers pristi tri rocniky evropskejch poharu a Kamara zakaz cinosti na 5let

 25. Vůbec bych se nedivil, že to měl jen ‘naučený’ gesto, stejně jako často hrajou faul. Jsou to herečky.
  Absolutní nesmysl řešit co mu řekl. Stejně to nikdo neslyšel.

 26. Já nevím, co pořád řešíte? Slávie vyhrála, a to je důležité. Rugby taky nehrály, protože já ho hrál, a to co se dělo na hřišti nemělo s fotbalem a rugbym nic společného. Rugby jsem hrál tenkrát zaIPS Slavia a chodil na naše zápasy nár. umělec Martin Růžek. Zlaté časy to byly.

 27. Jestli chce nekdo argumentovat videem tohohle cloveka,ktery ve svem slovniku ma,hele vole,vole,tak to Slavie nepotrebuje,platit tolik pravniku.,to uz i my sami si udelame usudek,a netahejme do toho Skoty

 28. Komentář k videu je hodně zmanipulovaný, některé pasáže se tam slyšet dvakrát, třikrát i čtyřikrát. Nic věrohodného to není, spíš pro ztrapnění a ostudu.

 29. Zdokumentoval jsem si přesně moment proslovu, který trval necelý dvě vteřiny, navíc když dával ruku od úst je jednoduchý odezřít ái. Podle Kamary řekl Kůdela, ty jsi zasraná opice a ty to viš. To do toho videa neřekne ani východňár a že mluví hodně rychle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?