Reklama

Zbylé zápasy reprezentace letos budou hostit mimo Prahu i Ostrava s Plzní. Jaký je program do konce roku?

Fotbalová reprezentace České republiky za sebou má úspěšné mistrovství Evropy a nyní si může dát na chvíli pauzu. Do konce roku však bude Jaroslav Šilhavý muset odkoučovat ještě sedm zápasů. Jaký je program?

Ještě nikdy neodehrála naše reprezentace v průběhu kalendářního roku 17 zápasů. Letos je to poprvé.

Za sebou má výběr Jaroslava Šilhavého deset duelů, sedmička je ještě před námi. Ať už se jedná o přátelské duely či vyvrcholení kvalifikace o postup na mistrovství světa, které se bude konat v příštím roce.

Reprezentační výběr se opět sejde koncem srpna. Už 2. září totiž v Ostravě přivítá Bělorusko v rámci kvalifikace na zmíněné MS.

Následně v Bruselu odehraje Česká republika další kvalifikační duel s Belgií a sraz bude ukončen přátelským kláním s Ukrajinou, které bude pro změnu hostit Plzeň.

V říjnu se reprezentace vrátí do Edenu, kde se opět v rámci kvalifikace utká s Walesem. Další duel proti Bělorusku se nejspíše odehraje v Minsku.

Na listopad je naplánován jeden přípravný zápas, o soupeři se stále jedná. 16. listopadu pak vyvrcholí kvalifikace o postup na mistrovství světa na pražské Letné, kde se Šilhavého svěřenci postaví proti Estonsku.

Případná baráž o postup na světový šampionát je na programu v březnu příštího roku.

Zdroj: FAČR

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené