Zbrojovka patří do ligy a věřím, že jí pomůžu se tam dostat, nechal se slyšet po prodloužení smlouvy Ondřej Vaněk

Vypadalo to všelijak, nicméně pro Zbrojovku to dopadlo nejlépe, jak jen mohlo. Ondřej Vaněk zůstává v Brně a s moravským klubem prodloužil kontrakt do roku 2022. Dá se říci, že se jedná o velkou věc, neboť se mluvilo o tom, že by brněnský odchovanec mohl ještě odejít do zahraničí, což by byla velká ztráta. I proto bylo oznámení podpisu dlouhodobé smlouvy poměrně pompézně oznámeno.

Prodloužení smlouvy.

✍️ Máme radost? 🎇🎇🎇

Zveřejnil(a) FC Zbrojovka Brno dne Pondělí 10. února 2020

Hned od svého příchodu se Ondřej Vaněk stal klíčovým hráčem Zbrojovky. Devětadvacetiletý záložník nastoupil do devíti zápasů. Sedm z nich skončilo vítězně pro celek z Brna a sám Vaněk se na nich podílel čtyřmi góly a třemi asistencemi, což jen dokazuje jeho důležitost pro tým, který touží po návratu mezi ligovou elitu.

„Jsem šťastný, že to vyšlo a že jsme se dohodli. Od začátku jsem tuhle variantu v hlavě měl, protože mám Brno v srdci a jsem tady doma. Mluvilo se o zahraničí, ale nikdy jsem to neměl nastavené tak, že bych chtěl za každou cenu někam odejít. Vážím si toho, že je smlouva na delší dobu. Spojím teď svou budoucnost se Zbrojovkou,“ nechal se slyšet Vaněk po prodloužení kontraktu.

„Klub patří do ligy a doufám, že k tomu dokážu pomoci a všichni společně tam Zbrojovku dotáhneme. Je to náš společný cíl, vedení, hráčů i skvělých fanoušků. A teď už se můžu soustředit jen na tohle. Do startu ligy zbývá měsíc, už se nemůžu dočkat,“ dodal brněnský odchovanec.

Jak vidí současný kádr Zbrojovky? „Změny přes zimu byly spíš kosmetické, jádro týmu zůstává. Jsem přesvědčený, že budeme hrát tak, jak jsme končili podzim. Myslím, že ty zápasy se nám povedly herně i výsledkově, budeme na to chtít navázat. Čeká nás čtrnáct zápasů, ve kterých půjdeme za společným cílem, a tím je postup,“ zakončil s jasným plánem pro zbytek sezony Ondřej Vaněk rozhovor pro klubový web.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..