Zbrojovka a Sigma plánují velkou akci! Za Lužánkami se odehraje Bitva na Moravském poli, utkají se i legendy obou klubů

Morava se může těšit na skvělou akci, především pak fanoušci dvou tradičních moravských klubů – Zbrojovky Brno a Sigmy Olomouc. Dvě bývalá hlavní města této historické země se totiž hned dvakrát utkají v říjnu, nejprve v souboji legend, poté proti sobě v rámci přátelského klání nastoupí A-týmy obou celků. Čeká nás tak velká Bitva na Moravském poli, která se navíc odehraje na legendárním stadionu Za Lužánkami.

Zdroj: fczbrno.cz

Petr Švancara, bývalý fotbalista a současný marketingový pracovník Zbrojovky Brno, vymyslel další skvělý nápad, jak vrátit život na legendární stadion Za Lužánkami, kde s fotbalem jednak začínal, ale také končil. Na bývalém svatostánku brněnského klubu se odehraje totiž Bitva na Moravském poli, jak zní název akce, v níž se utká Zbrojovka se Sigmou Olomouc.

Celé se to odehraje 10. října 2019. V 17:00 se nejprve odehraje zápas legend obou klubů, o dvě hodiny později proti sobě nastoupí současná A-mužstva v rámci přátelského duelu. Čeká nás tak skvělá podívaná. Prozatím bylo do oběhu puštěno 15 000 lístků, jejichž cena se pohybuje na 150 korunách. Zakoupit je lze v prodejní síti Ticketportal. Jedná se však pouze o první vlnu lístků. Držitelé permanentních vstupenek na Zbrojovku budou mít vstup zdarma.

„Zbrojovka se po letech zase vrací tam, kde je doma. Bude u toho průřez hráčů Zbrojovky od titulu až po současnost. Dostat fotbal zpět na lužánecký stadion nebylo nic snadného a jsme moc rádi, že se nám to alespoň v této formě přátelského utkání podařilo,“ vyjádřil se pro klubový web Petr Švancara.

Počítá se s tím, že k celé akci bude celodenní doprovodný program, který by mohl začít již v 11:00, jelikož Zbrojovka Brno při ohlášení akce vyzývá fanoušky k celodennímu volnu, čímž leccos naznačila. Vše, včetně seznamu hráčů, jež se akce zúčastní, bude detailně oznámeno na tiskové konferenci určené k této akci, která se uskuteční ve středu 11. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..