Zbláznil se? Hvězda Citizens plánuje změnu pohlaví a chce být nejlepší fotbalistkou světa

Raheem Sterling je bezesporu kvalitním fotbalistou. To vše podporuje tím, že se zapojuje do sociálních aktivit, přičemž také bojuje proti diskriminaci různých menšin. To nyní chce posunout na nový level. Plánuje totiž změnu pohlaví! Proč se k tomuto kroku rozhodl a proč jej učinil právě dnes?

Hvězda Citizens se chce znovu aktivně zapojit do podpory menšin a zlepšit tak vnímání LGBT komunity v očích veřejnosti. Není tajemstvím, že po celém světě se jí totiž nedostává úplně pozitivního vnímání. Své o tom ví například Cristiano Ronaldo. Nicméně Sterling se tak rozhodl ještě kvůli jiné věci.

„Chtěl jsem vyhrát Zlatý míč, ale skončil jsem až dvanáctý! Jak je to možné? Přede mnou skončil i náhradník Mahréz anebo želví ninja z Paříže. V mužské kategorii je tato soutěž zkrátka fraškou. A protože chci být nejlepší na světě, musím učinit zásadní krok,“ odůvodnil změnu pohlaví s tím, že je mu jedno, jestli bude nejlepší mezi ženami či muži.

Od Sterlinga to však není úplným překvapením. Přeci jen jeho řeč těla a pohyb je poněkud odlišný od ostatních fotbalistů a v minulosti si z toho utahoval i xenofob Eden Hazard, viz video níže. Možná právě i tato okolnost donutila anglického fotbalistu, brzy teda již fotbalistku, k zásadnímu rozhodnutí.

Všem čtenářům webu Ruik přejeme povedeného apríla! Všechny informace v tomto článku jsou zcela smyšlené.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nedělní pád dvou gigantů – Bayern i Manchester City schytaly ostudné debakly!

Nebyl to zrovna úspěšný den pro dva z evropských fotbalových gigantů. Německý Bayern i anglický Manchester City v nedělních ligových utkáních jasně prohráli a postarali se o pořádné překvapení!

Juliska je Dukle drahá! Nájem se za poslední roky zdvojnásobil

Fotbalová Dukla Praha a pražský stadion na Julisce spolu navzájem náramně souzní. Na něm Dukla nasbírala jedenáct titulů československého šampiona, hostila velké zápasy na mezinárodní scéně včetně semifinále Poháru mistrů v roce 1967 proti Celtiku Glasgow.

Leverkusen doma zaskočil Lipsko! K bodu přispěl skvělým výkonem i Patrik Schick

Do 2. bundesligového utkání sezóny vkročil kvůli nepodařenému úvodnímu utkání v roli outsidera. Lipsko však zaskočil skvělým a atraktivním projevem, který stačil na dvoubrankovou remízu 1:1.