Spojte se s námi


Fotbal

Zažívá Lionel Messi v Paříži nedostatek respektu? Ultras PSG plánují protest směrem k argentinské hvězdě

Lionel Messi právě řeší svou budoucnost v Paris Saint-Germain. Usnadní rozhodnutí argentinské legendy radikální přívrženci klubu? O víkendu plánují proti svému hvězdnému hráči protest.

Publikováno

dne

Lionel Messi právě řeší svou budoucnost v Paris Saint-Germain. Usnadní rozhodnutí argentinské legendy radikální přívrženci klubu? O víkendu plánují proti svému hvězdnému hráči protest.

Pokud jde o individuální výkony, Lionel Messi zažívá v této sezoně vzhledem k věku poměrně úspěšné období. Ve všech soutěžích za hvězdný tým Paris Saint-Germain odehrál 31 zápasů, v nichž zaznamenal úctyhodných 18 branek a 17 asistencí.

V Kataru navíc poprvé v jeho kariéře dovedl svou rodnou zem k titulu mistrů světa. Bohužel na klubové úrovní to skřípe, když galaktický tým nejprve vypadl z francouzského poháru a poté nestačil už v osmifinále Ligy mistrů na mnichovský Bayern.

Momentálně tak bojuje pouze v rámci francouzské nejvyšší soutěži, kde zatím neohroženě kráčí k mistrovskému titulu.

Včera jsme vás informovali o tom, že se Lionel Messi v současnosti rozhoduje o své budoucnosti v Paris Saint-Germain. V hlavním městě Francie mu totiž končí po sezoně smlouva a existuje tak reálná šance, že po sezoně opustí klub.

Právě spekulace o odchodu argentinské hvězdy z Parku Princů podnítily radikální příznivce klubu k akci. Podle španělských médií totiž tvrdé jádro fanoušků Ultras plánuje protest proti svému hvězdnému hráči.

„Tuto neděli budeme na Messiho pískat,“ řekl jeden z předních zástupců fanoušků španělskému plátku Mundo Deportivo. „Má příliš vysoký plat v porovnání s tím, co nabízí na hřišti. Nechceme, aby pokračoval,“ vysvětloval postoj fanouškovské skupiny.

Ačkoliv začátkem měsíce Messi naznačil prodloužení svého pobytu v Paříži, po vypadnutí klubu z milionářské Ligy mistrů se věci začaly ubírat opačným směrem. O víkendu PSG hostí páté Rennes, protesty ale možná budou muset být odloženy.

Stejný plátek dnes totiž informoval o tom, že Messi netrénoval s týmem ze zatím nezveřejněných důvodů. Zůstane argentinský útočník ve Francii? Pouze čas ukáže.

Zdroj: Mundo Deportivo, Twitter – Pitch Pundit, Ligue One, Liga mistrů

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.