Spojte se s námi


Ligue 1

Zatím 100% Marseille přivítá letos neporažené Angers

Publikováno

dne

Zatím stoprocentní Marseille dnes přivítá Angers, které vyhrálo 5 z posledních 6 zápasů a na Stade Vélodrome navíc dokázali Olympique porazit 2x z posledních 3 zápasů.

Trenérovi Rudi Garciovi se navíc uzdravila většina hráčů a na 99% by měl být připraven už i Dimitri Payet, který ovšem do zápasu ještě pravděpodobně nezasáhne. Marseille už 22 zápasů nepoznala přemožitele a v dnešním duelu budou opět velcí favorité.

Trenér Stéphane Moulin přivedl v létě hráče především do útoku a je nutné dodat, že se mu tento tah vyplatil, jelikož Angers vstřelilo v letošních dvou zápasech 4 góly.

STATISTIKY

  • Marseille je již 22 zápasů neporažena.
  • Marseille vyhrála 2 z posledních 3 vzájemných duelů.
  • Angers vstřelil v posledních 4 ligových zápasech minimálně 2 góly.
  • Angers vyhrál 5 z posledních 6 zápasů.

PREDICTION

Angers to zatím letos šlape a dokázali bodovat i se silným týmem Bordeaux, poté vyhráli nad nováčkem Amiens 0-2 a nyní je čeká velký test na Stade Vélodrome, kde Marseille vyhrála posledních 5 soutěžních zápasů.

Kurz na výhru domácích se pohybuje okolo 1.65 a dle mého názoru je to nejlepší tip pro tento zápas. Marseille v létě velmi posílila a herně to týmu funguje, proto by si měli s Angers poradit.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.