Záložník Barcelony byl podmínečně odsouzen za střelbu v nemocnici

Turecký ofenzivní záložník, který od ledna 2018 hostuje v Basaksehiru Istanbul, byl podmínečně odsouzen za střelbu nelegálně drženou zbraní. Ardu Turanovi byl vyměřen trest ve výši dvou let a osmi měsíců s pětiletou podmínkou.

http://gty.im/835979252

Kmenový hráč Barcelony byl tureckým soudem odsouzen na dva roky a osm měsíců za střelbu v nemocnici z nelegálně držené zbraně, za způsobení paniky a strachu a za úmyslné ublížení na zdraví.

Dvaatřicetiletý turecký reprezentant, který v současné době hostuje v Basaksehiru, nepůjde do vězení, pokud se v příštích pěti letech nedopustí dalšího zločinu. V říjnu loňského roku se odchovanec Galatasaraye zapojil do potyčky s tureckým zpěvákem Berkayem Sahinem v istanbulském nočním klubu.

Umělec si ze šarvátky odnesl zlomený nos. Turan později dorazil do nemocnice se zbraní, kterou vystřelil na zem a způsobil paniku. Basaksehir uvedl, že za tento incident mu uložili pokutu ve výši 2,5 milionu tureckých lir (400 tis. euro).

Turkovo chování z konce října ovšem není jedinou kaňkou v jeho kariéře. V loňské sezoně dostal Turan za napadení rozhodčích v turecké lize šestnáctizápasový distanc.

Turan přestoupil v roce 2015 do Barcelony z Atlética Madrid za 34 milionů eur v roce 2015, s Katalánci vyhrál čtyři trofeje, připsal 55 zápasů, ve kterých vstřelil 15 gólů.

Svými výkony ovšem nepřesvědčil a v sezoně 2017/2018 si nepřipsal žádný start, proto v lednu 2018 odešel na hostování do Basaksehiru, které bylo stanoveno na 2,5 roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..