Evropská liga

Za tohle by se Ronaldo v nejlepších letech mstil hattrickem! Maskot a fanoušci soupeře zesměšňovali jeho oslavu, video se stalo virálem

Manchester United se ve čtvrtek představil na půdě Realu Sociedad a v základní sestavě nechyběl ani Cristiano Ronaldo. Právě jeho legendární oslavu si však vzal do parády maskot soupeře. A fanoušci jej plně podporovali.

Důležitý zápas čekal Red Devils ve čtvrtek večer. Pokud chtěli být první ve své skupině Evropské ligy, museli porazit na půdě soupeře Real Sociedad o dva góly. To se ale nepovedlo.

Pochopitelně je to nepříjemné skrz to, že nyní se může Manchester United „těšit“ na těžší los. Faktem ale je, že velkoklub takového formátu by s tím neměl mít problém.

Anglický celek vyhrál pouze 1:0 a celý zápas odehrál Cristiano Ronaldo, jenž si připsal asistenci. Nicméně kdyby viděl, co se dělo před samotným utkáním, a byl by v nejlepších letech, rozhodně by se rád mstil.

Maskot baskického celku si totiž vzal do parády jeho legendární gólovou oslavu známou jako „Siu“. Před tribunou zaplněnou domácími fanoušky ji skutečně skvěle napodoboval za plné podpory příznivců.

Video se poměrně rychle stalo virálním, nicméně naprosto právem. To však není jediná věc, která se v souvislosti s tímto zápasem řešila.

Kouč Erik ten Hag se totiž rozhodl k nečekanému kroku a v 82. minutě poslal na hřiště Harryho Maguirea. Kdo by však čekal, že jej poslal do obrany, tak by se pořádně mýlil. Anglický obránce se totiž postavil do útoku a na pár minut byl útočným parťákem Ronalda.

Zdroj: UEFA, ESPN FC, Facebook