Spojte se s námi


Fortuna liga

Z Plzně do Liberce! Slovan hlásí další posilu. Ta má nahradit oporu, kterou Kováčovi a spol. přetáhl Baník

Mladý zadák míří z Viktorie Plzeň do libereckého Slovanu. V týmu, který od nové sezony povede trenér Radoslav Kováč, má nahradit beka, jenž se rozhodl pro odchod do konkurenčního Baníku Ostrava.

Publikováno

dne

Mladý zadák míří z Viktorie Plzeň do libereckého Slovanu. V týmu, který od nové sezony povede trenér Radoslav Kováč, má nahradit beka, jenž se rozhodl pro odchod do konkurenčního Baníku Ostrava.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Liberec hlásí další posilu pro příští ligový ročník. Stane se jí Josef Koželuh, kmenový hráč plzeňské Viktorky, který strávil poslední sezonu a půl na hostování ve Zbrojovce Brno.

Český reprezentant do jednadvaceti let ve Slovanu podle inFotbalu nahradí pravého obránce Michala Fukala, jenž bude od nového ročníku působit v ostravském Baníku.

Za Brno odehrál Koželuh za sezonu a půl třiatřicet soutěžních duelů, v nichž se do statistik zapsal dvěma vstřelenými brankami, k nimž si připsal také dvě asistence.

Pro Liberec se jedná o třetí letní posilu. Natrvalo do klubu přestoupil stoper Sparty Praha Dominik Plechatý, jenž poslední dva roky pod Ještědem hostoval. Ze Slavie Praha má přijít Marek Icha.

V Plzni Koželuh šanci nikdy nedostal, svůj talent bude proto rozvíjet v Liberci

Icha naposledy hostoval v Pardubicích, kde se mu velmi dařilo, a tak si jej jeho bývalý kouč Kováč vybral i do Liberce. Zájem o jeho služby hlásila také Plzeň.

Koželuh za A-tým Viktorie nikdy nehrál. Nastupoval v minulosti pouze za B-tým a nižší věkové kategorie. Jde o talentovaného mladého hráče s velkým potenciálem.

Dříve Koželuh hostoval vedle Zbrojovky ještě ve Viktorii Žižkov a v Chrudimi. Ve Fortuna lize dosud odehrál osm utkání, a to právě v dresu brněnského klubu.

Liberečtí chtějí pod novým majitelem Ondřejem Kaniou vybudovat silný, na mladých hráčích postavený mančaft, který bude pravidelně hrát v evropských pohárech.

Zdroj: inFotbal, FC Slovan Liberec, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.