Spojte se s námi


Premier League

Wolves dokončili přestup Raúla Jiméneze z Benficy za 30 milionů liber

Publikováno

dne

Raúl Jiménez je jedním z hlavních postav letošního úspěchu týmu Wolves. Není proto překvapením, že aktuálně sedmý tým Premier League proměnil jeho hostování v trvalý přestup.

Benfice tak Angličané za svého letos nejlepšího střelce zaplatí 30 milionů liber, což je přestupový rekord klubu.

Týmu trenéra Nuna Espírita Santa se letos zkrátka daří. Wolves hrají dobrý fotbal a navíc se jich drží štěstí, které jim pomohlo v ne jednom zápase, jako třeba například při včerejší výhře nad Manchesterem United, kdy mohli po pár prvních minutách prohrávat už 0:3.

Nakonec však proti oslabeným Rudým ďáblům vybojovali tři body a nyní se mohou pyšnit sedmým místem v letošní sezoně Premier League.

Samozřejmě to v jejich případě není čistě o štěstí, ale svou aktivní a obětavou hrou mu jdou naproti.

27letý útočník přispívá týmu především góly, kterých už letos nastřílel 15 a k tomu přidal i 8 asistencí. Společně s Diogem Jotou tvoří skvělou útočnou dvojici.

„Vzájemně si velmi dobře rozumíme, což je dobré pro nás oba a pro celý tým. Ale oba víme, že bez podpory ostatních hráčů by nic z toho nebylo možné,“ komentoval vzájemnou spolupráci Jota.

Sám Jiménez byl velice potěšený z podpisu nové smlouvy a na oficiální stránce Wolves se vyjadřoval velmi pozitivně směrem do budoucnosti. „Je to pro mě ohromná čest být nyní oficiálním členem tohoto týmu. Jsem velmi šťastný za tento kontrakt.“

„Užíval jsem si každý moment zde, užívám si čas na hřišti a také čas strávený se svými spoluhráči, všichni se snažíme ve všech zápasech tvrdě pracovat a vyhrávat,“ pokračoval Jiménez.

„Chtěl bych být součástí úspěšné historie v tomto klubu. Se spoluhráči bych chtěl dostat Wolves mezi špičku v Premier League,“ prozradil velké ambice klubu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.