West Ham znovu projevil zájem o Masopusta a přispěchal i s konkrétní nabídkou

Zdá se, že český fotbal by mohl mít dalšího zástupce v nejlepší lize na světě a to v anglické Premier League. West Ham se zajímá o slávistického Lukáše Masopusta, jenž by se tak mohl opět setkat v jednom týmu s Tomášem Součkem.

Zdroj: slavia.cz

Po krátké odmlce se znovu ozvali. West Ham opět projevil zájem o Lukáše Masopusta a tentokrát přispěchal i s konkrétní nabídkou.

Za českého hráče slavný klub údajně nabízí tři miliony liber a další dva miliony liber na bonusech. Dohromady by si tak Slavia mohla přijít na bezmála 150 milionů korun.

Slavia však zatím na nabídku West Hamu neodpověděla. Český klub by z přestupu rád vytěžil víc, nicméně nabídku pochopitelně zvažuje.

Na klubu tak probíhá diskuse, zda Masopusta uvolnit za těchto podmínek, či nikoliv.

Lukáš Masopust by se tak brzy mohl přidat k Tomáši Součkovi, jenž už za West Ham pravidelně nastupuje a svou hrou si stačil získat i sympatie tamních fanoušků. Vypadá to, že vše momentálně záleží na stanovisku Slavie.

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Před měsícem už jste psali, že za 5 milionů liber, teď je to 3+2. Proč by to teď měli brát, když to údajně před měsícem odmítli?

  • Tak o kopyta je zájem. Kopyto Souček se ve WH chytl, Masopust by se chytl také. Jen ať kopyta jdou do Premier League. Ty super slavné borce z Plzně či Sparty si tu raději necháme ať nemáme ostudu jako naposled s Krmenčíkem.

   • Ano, Souček je taky kopyto. Jenže kopytu Souček má značně nadstandardní fyzické parametry, tím bohatě pokryje technické nedostatky. Nicméně netuším, čím by to měl přebít Masopust. až jim tam předvede to spalování šancí a ztráty, které umí, k tomu ne úplně dobrá obrana, tak si myslím, že na rozdíl od Součka se neprosadí, minimálně ne do základu…

   • Srovnávat Součka a Masopusta. 😀 Souček je v tom, co se po něm chce evropská špička, v čem že je dobrej Masopust? Ve všem silně průměrnej, nechápu co bude dělat ve West hamu.

  • Jednoznačně nejlepší. Najdi jednu ligu, kde je taková konkurence, Nikde! Téměř každý rok jiný vítěz! Minimálně 5 týmů má cíl vyhrát ligu! V jiné lize to nenajdeš! Německo 3, Francie 1, Italie 3, Španělsko 2.
   Prostě realita!

  • S velkým náskokem nejlepší liga na světe! Španělsko má sice super silné duo a dalších 5 dobrých týmů, ale spodek tabulky je nic moc s PL se to nedá vůbec srovnat. Německo je takový ekvivalent Anglie s tím, že jsou na nějakých 85-90% kvality PL, protože v PL je daleko silnější širší špička. O Itálii se nemá cenu bavit, ta je dalece pod všemi uvedenými a má co dělat, aby jí nedostihla francouzská (aneb děkujte Ronaldovi, Interu Milán a Atlantě…)…

 2. Ať je Masopust jakýkoliv mě teda neoslovil a když vidím ty zabijáky útočníky v premier league, tak si neymslím že by to tam hrnul, spíš takový upachtěný boj než krasojízda.

  • Kdyby byl tak o 4 roky mladší, tak bych si myslel, že se na úroveň PL může vypracovat, když se tam adaptuje na prostředí, ale při jeho věku tomu už moc nevěřím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?