West Ham opět zvítězil. Coufal přidal další asistenci

West Ham opět zvítězil a znovu u toho byli oba naši reprezentanti. Zdá se to až nereálné. Vladimír Coufal si připsal čtvrtou asistenci v sezoně. Hammers se díky vítězství posunuli na sedmou příčku a začínají pokukovat po evropských pohárech.

Zdroj: whufc.com

Londýnský celek splnil roli favorita. Od prvních minut se snažil hrnout do ofenzivy. Prosadit se mu podařilo až v závěru první pětačtyřicetiminutovky.

A zase u toho byl “Vlado”, jak mu v Anglii říkají nejčastěji. Svým centrem přesně našel Bowena, který stál v pravý čas na pravém místě. Brankou do kabin se domácí ujali vedení 1:0.

Po změně stran tempo hry nabralo na obrátkách. Nejprve se hostům povedlo zásluhou Pereiry v 51. minutě srovnat, poté se o slovo přihlásili opět Kladiváři.

Bowen i Rice ztroskotali na obraně a brankáři Sami Johnstoneovi, gólově ale nemlčeli.

V 67. minutě si svůj pátý přesný zásah v sezoně připsal uzdravený Michael Antonio. Ten z hranice malého vápna neměl problém míč poslat do sítě.

West Ham se díky vítězství posunul v průběžné tabulce na sedmou příčku a na evropské poháry momentálně ztrácí pouze bod.