West Ham má plán, jak udržet svou největší hvězdu! Na kolik si Rice přijde v rámci nové smlouvy?

Největší hvězda londýnských Kladivářů zůstala minimálně na další půl rok ve West Hamu. Vzhledem k tomu, že i v následujících přestupních oknech budou na hráče přicházet nabídky, řeší vedení klubu, jak si Rice zavázat. V brzké době má být Angličanovi nabídnuta nová vylepšená smlouva!

Zdroj: twitter.com/_declanrice

Nejlepší hráč sezóny 2019/2020, anglický reprezentant. Declan Rice je ve východním Londýně velmi váženou a fanoušky opěvovanou osobou. Byť má teprve jednadvacet let, ve vínovo-blankytném dresu odehrál už více než 100 ligových utkání. V posledních dvou letech se vypracoval v jednoho z nejlepších anglických hráčů na svém postu. I proto se neustále hovoří o přestupu do bohatšího a úspěšnějšího týmu.

Nejinak tomu bylo i v nedávno uzavřeném přestupním okně. Nejhlasitějším zájemcem byla Chelsea. Ta sice hráče vychovala, avšak následně se jej v jeho 14 letech zbavila. Ricův vývoj se jal řídit West Ham, kde vyrostl v nesmírně kvalitního defenzivního záložníka.

West Ham si je toho zcela jistě vědom a hráče prodávat nechce. I proto mu “přilepil” cenovku 80 milionů liber, kterou ani Chelsea nebyla ochotna akceptovat.

I přes to, že má Rice smlouvu až do léta roku 2024, chystá se vedení Kladivářů udělat další krok k jeho udržení. Momentální kontrakt zajišťující mu 60 tisíc liber týdně se chystá vylepšit. A o kolik!

Rice by měl dle informací deníku Sun a Daily Mail pobírat dvojnásobek, tedy 120 tisíc liber týdně! Docela nedávno Rice hrál pod smlouvu, jež mu zajišťovala “pouhé” 3 tisíce liber týdně. Raketový nárůst výkonnostní úrovně, raketový nárůst mzdy. Pokud by tuto jednoduchou rovnici vedení Kladivářů neakceptovalo, nemělo by nejspíš šanci hráče udržet.

Zdroj: The Sun, Daily Mail

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.