Spojte se s námi


Premier League

West Brom hostí v úvodním zápase Bournemouth

Publikováno

dne

West Bromwich Albion skončil v uplynulé sezóně na skvělém 10. místě a mohli na tom být ještě o něco lépe, ovšem konec sezóny je nezastihl v dobré formě. Nutno dodat, že tato jejich výsledková mizérie se jim protáhla i do letní přípravy, v níž prohráli 3 z posledních 4 zápasů.

Bournemouth ukončil uplynulou sezónu s jedním bodem navíc, než jejich zítřejší soupeř a 9. místo bylo pro tým trenéra Eddieho Howeho jednoznačný úspěch, který by určitě rád zopakoval i v letošní sezóně.

Ani jeden z týmů nějak zásadně svůj tým neměnil. Tony Pulis přivedl prakticky pouze útočníka Jay Rodrígueze. Bournemouth koupil útočníka Jermaina Defoea a dvojici z Chelsea Asmira Begovice a Nathana Akého.

STATISTIKY

  • V 5 z posledních 6 vzájemných duelů vstřelily oba týmy alespoň jeden gól.
  • West Brom vyhrál pouze 2 z posledních 18 zápasů.
  • Bournemouth vyhrál 4 z posledních 6 přípravných zápasů.
  • V posledních 2 zápasech Bournemouthu padlo 8 gólů.

PREDICTION

Na každé straně by měl chybět pouze jeden hráč, zatímco West Bromu nepomůže obránce Gareth McAuley, tak za Bournemouth do zítřejšího zápasu nenastoupí útočník Callum Wilson.

West Brom vypadá podle statistik velmi špatně, hráči trenéra Tonyho Pulise dokázali vyhrát pouze 2 z posledních 18 zápasů, 13 z toho navíc prohráli. To Bournemouthu se dařilo jak na konci sezóny, tak i v letní přípravě a podle mého názoru jsou mírnými favority zápasu.

Proto doporučuju vsadit na Bournemouth s asijským handicapem +0.5, jenž se stále nabízí za kurz okolo 1.63.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.