Spojte se s námi


Fotbal

Wales vs. Turecko: Preview, tipy, kurzy

V závěrečném kole kvalifikace skupiny D se utká domácí Wales, jenž má stále naději na postup na Euro 2024, proti již jistému postupujícímu Turecku. Co od utkání očekávat?

Publikováno

dne

V závěrečném kole kvalifikace skupiny D se utká domácí Wales, jenž má stále naději na postup na Euro 2024, proti již jistému postupujícímu Turecku. Co od utkání očekávat?

Wales vs. Turecko analýza, preview

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Wales

Po venkovní remíze 1:1 s Arménií se národní tým Walesu ocitl ve velice nepříjemné situaci a postup již nemá ve svých rukou. Musí bezpodmínečně porazit Turecko a přitom doufat v zaváhání Chorvatska, které se na domácím hřišti střetne s Arménii.

Trenér domácího výběru Rob Page nabádá své mužstvo, aby proti Turecku zabralo. Wales má na domácím hřišti v kvalifikaci skvostnou formu, kdy ho v posledních 14 zápasech porazila pouze Arménie (10-3-1).

Turecko

V opačné situaci se nachází Turecko, které se kvalifikovalo již na třetí mistrovství Evropy v řadě, což je nejdelší taková série v historii země! A fanoušci národního celku jsou plní nadšení. Turci se nachází v dobré herní formě, když porazili Německo na jeho hřišti 2:3 v přátelském utkání a mají aktuálně tři vítězství v řadě.

Vzájemná bilance těchto celků hovoří ve prospěch Walesu (4-1-3), poslední vzájemný zápas pak skončil vítězstvím Turecka 2:0.

Klíčové postavy Walesu

Brennan Johnson z Tottenhamu, který se podílel na gólech ve dvou z posledních tří klubových zápasů (1+1), by mohl být opět rozdílovým hráčem Walesu.

Klíčové postavy Turecka

Rozhodně hvězda Interu Milán Hakan Calhanoglu. Za zmínku stojí také osmnáctiletý mladík z Juventusu Kenan Yıldız, který minulý týden skóroval proti Německu při svém vůbec prvním seniorském reprezentačním startu v základní sestavě!

Wales vs. Turecko kurzy, tipy na sázení

Od začátku očekávám otevřený fotbal, jelikož Wales do toho musí šlápnout. Turci hrající v herní pohodě s jistotou postupu na Euro 2024 a vítězstvím nad Německem jsou v laufu. Očekávám, že fotbal bude mít od začátku vysokou intenzitu a nasazení, především od Walesu. To mě inspiruje k tipu na žluté karty. Tento tip má několik faktorů.

Wales do toho pod tlakem půjde naplno a Turci jsou známí svou horkokrevností. Hostující tým obdržel v posledních 5 utkáních 20 žlutých karet, což je průměr 4 žlutých na zápas. Dá se počítat s tím, že bude docházet k soubojům a vypjatým situacím, tedy i množství žlutých karet.

Tip na sázení | Počet žlutých karet v zápasu více než 4.5

Tip na sázeníKurz TipsportKurz Fortuna
Počet žlutých karet v zápasu více jak 4.51.841.83
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.