Wales si odváží z Prahy bod, Česká republika uhrála remízu 2:2

Situace se nemění. Česká republika i Wales mají i po vzájemném utkání shodný počet bodů. Měření sil totiž dopadlo remízou 2:2. Jak zápas vypadal?

Souboj České republiky s Walesem sliboval zajímavou podívanou. Velkým favoritem byli dle sázkových kanceláří svěřenci Jaroslava Šilhavého, tuto roli však nenaplnili ani herně, ani výsledkově.

Ani jeden z týmů rozhodně nehrál v rukavičkách, zejména Ostrované hráli agresivně a chodili do soubojů tvrdě. Navíc působili velmi dobře i na míči, dokázali být velice nebezpeční i bez Garetha Balea.

Když pak ve 36. minutě rozvlnil síť za zády Tomáše Vaclíka Aaron Ramsey, nebylo to vzhledem k průběhu utkání překvapení. O dvě minuty později však srovnával Jakub Pešek z dorážky na 1:1.

Domácí se dokonce dostali ve druhé půli s velkým štěstím do vedení, když gólman Danny Ward nedokázal zpracovat přihrávku od Ramseyho a postaral se o vlastní branku.

Velšané se poté zdravě naštvali. Hnali se za vyrovnáním a toho se dočkali v 69. minutě. Díru v obraně využil Daniel James.

Celkově ve druhé půli ostrovský celek působil mnohem aktivněji a lépe než Česká republika, na čemž se ostatně shodli i televizní experti, kteří po zápase podotýkali, že Šilhavého svěřenci mohou být za bod skutečně rádi.

Šancí si totiž v utkání vytvořili více hosté, nicméně celkově se jednalo o líbivý a bojovný zápas.

Zdroj: UEFA, ČT Sport

1. To bylo pokoukáníčko! Výrazně lepší neznámí chasníci z ostrovů cvičil českou “elitu”. A prokázali taký opravdové porozumění s českým komplexem z Velké Británie, kdy darovali naší reprezentaci vedoucí gól. To, že to banda kolem Šilhavého nedokázala využít je na “dlouhé povídání”. Dokud budou v základu hrát tací zoufalci jako Hložek, nebo namachrovaný Barák, pak to bude vždy ostuda! Nebýt Vaclíka, tak to skončilo debaklem. Škoda.

• Tady fakt není co dodat,snad jen,že nejhorší hráč na hřišti byl evidentně Král a Matějů!

2. Jako sledovat poslední zápasy repre je opravdu masochismus. Šilhavý dosáhl svého maxima a dál nemá týmu co dát.To co předvádí Král a poslední dobou Souček je totální antifotbal,nedokážou přihrát na metr. Kraje obrany průchoďák s nulovou podporou zálohy. Co jako by chtěli dělat na MS?

3. Dát jim hadráky na nohy a minimálně týden od rána do večera trénovat na škváře,ať se ti zoufalci vzpamatují.

4. Hrozný výkon. Nejhorší hráči – Matějů, Novák, Kalas, Souček, Barák, Král. Průměr Čelůska, Hložek, Pešek, Schick (kdyby nehrál vše na sebe, ale nahrával, tak je nadprůměr). Jediný, kdo snese měřítko byl Vaclík.

5. Šilhavý, jistě výborný charakterní(?) chlap, ale jako repre trenér naprostá katastrofa. Počínaje nominací, základní sestavou a střídáním konče je vše zoufalství. A nastavení herní kázně prostě neexistuje…. namachrovaný Barák poskytnul iDnesu v týdnu rozhovor. Něco tak nabubřelého už jsem dlouho nezaznamenal. Dnes s Hložkem a samozřejmě Králem, nejhorší na hřišti. A hrál Souček? Rozhovor poskytoval kapitán týmu, ale na hřišti zřejmě nebyl, když tvrdil, že remíza byla spravedlivá.

6. Negelovaný frajeři urvali remízu a to mohli dostat pět fíků. Slavoj Houslice by to zahrál lépe.

7. Pepika Hnátka na vás,vy lamy.Soupeř nám daruje góla,a my to domrvíme tak,že do konce zápasu máme sevřený půlky strachem z debaklu!

• Tak Schick byl jediný, kdo si rozuměl s míčem a dokázal ho podržet. Nikdo mu kloudně nenahral a s Hlozanem si moc nerozuměl. A vzhledem k tomu , ze mu to tam padá, tak to proste zkoušel.

8. Ten včerejší zapas byla tragédie. O to větší zábava je sledovat komentáře. Ti, co nadávali na Borila, Masopusta, Holese a chtěli do základu všechny ty Nováky, Matěju, Hlozky atd Proste včera to bylo zklamání , žádná souhra a trenér to korunoval tím Králem. Ten měl skončit po první půli

9. Kdyby dostal vlastňáka Vclík,sesepali bysme se jak italský most, protože by každý z našich frajerů hledal někoho,kdo by za to mohl,a už by neměl čas na to ještě hrát:)))))

10. Našim borcům se povede jednou za pět let nějakých pár zápasů,a už si myslí,že se o ně bude rvát Manchester,Bayern,nebo někdo podobnej,hahaha

11. Každej ligovej manšaft z první půlky tabulky by proti Welšanům zahrál líp,než tahle zoufalá squadra s ještě zoufalejším trenérem.

12. Šilhavý je slepý a hluchý,to přinejmenším,protože by nemohl nominovat to nemehlo Krále.Ten momentálně nemá ani na Karvinou!Jako starý fotbalový fanoušek se skutečně stydím za nynější reprezentační tým.Úroveň našeho fotbalu neskutečně klesá,což je vidět i na klubové úrovni viz. Slávie a Plzeň.Jsem přesvědčen,že při nominaci na Šilhavého tlačí kluby a agenti hráčů,se kterými musí mít dobré vztahy.S Walesem obstáli pouze Vaclík s Schickem,jinak to byla tragédie a děs.