Spojte se s námi


Fotbal

Vysoké kurzy, které stojí za vsazení: První gól Australanů či výhra Francie spojená se střelcem Giroudem

Skupinová fáze je u konce. nyní se můžeme těšit na vyřazovací fázi, kde už můžeme očekávat opravdu zajímavé souboje. Pro sázkaře to na tomto turnaji není snadné, vyhrávají často ti, kteří se nebojí zkusit vysoké kurzy.

Publikováno

dne

Skupinová fáze je u konce. nyní se můžeme těšit na vyřazovací fázi, kde už můžeme očekávat opravdu zajímavé souboje. Pro sázkaře to na tomto turnaji není snadné, vyhrávají často ti, kteří se nebojí zkusit vysoké kurzy.

Turnaj se nám přelévá do svého závěru. Ovšem nezoufejte, stále je před námi vyřazovací fáze, ve které se můžeme těšit na mnoho zajímavých soubojů.

A dozajista i několik překvapení, tento turnaj je jich poměrně plný. Stačí si vzpomenout na výhry Japonska nad Německem i Španělskem či vítězství Saúdů nad Argentinci.

Ti, kteří daným celkům věřili a vsadili za výhodné kurzy, se mohli následně radovat z pořádné výhry, a to i když vsadili pouze stovky korun.

My se dnes podíváme na další vysoké kurzy, které by mohly stát za zkoušku v případě, že zkrátka nejste jedním z těch, kteří rádi sází vysoké částky za malé kurzy.

Nizozemsko – USA

Sázka: USA vyhraje, ale dostane gól v kurzu 9,20

Spojené státy americké není hodno podceňovat. Tento celek je na vzestupu a rozhodně ještě neukázal vše, co je v jeho silách. Ve skupině skončil s pěti body na druhém místě, a to neporažen.

Oproti tomu Nizozemsko sice svou skupinu se sedmi body vyhrálo, soupeře ovšem mělo slabší a výkony nebyly nikterak pozitivní. Dá se tak očekávat určité trápení. Postup USA není příliš pravděpodobný, ovšem tento kurz může být pro mnohé dozajista lákavý.

Argentina – Austrálie

Sázka: Kdo dá 1. gól v zápase – Austrálie v kurzu 6,52

Argentina byla blízko vypadnutí, jelikož v úvodním utkání padla se Saúdskou Arábií. Zbylé dva zápasy nicméně zvládla a nakonec svou skupinu vyhrála. Výkony tohoto celku byly poměrně nijaké, v play-off je třeba výrazné zlepšení.

To Australané mohou být se svým vystoupením ve skupině spokojeni, s šesti body skončili druzí jen kvůli horšímu skóre za Francií. V každém zápase se jim povedlo vstřelit gól jako první, proč by to tedy nemohli zopakovat?

Francie – Polsko

Sázka: Giroud vstřelí gól a Francie vyhraje v kurzu 2,88

Francouzi měli jistotu postupu po dvou utkáních, do třetího nastoupili v oslabené sestavě a podlehli Tunisku. V tomto utkání odpočíval Olivier Giroud, který se dvakrát trefil do sítě Austrálie.

Polsko postoupilo díky lepšímu skóre, rozhodně se ale nedá říci, že by jejich výkony fanoušky bavily. Výhra Francie je velmi pravděpodobná, stejně tak i trefa Girouda, v tomto kurzu se rozhodně vyplatí zvážit sázku.

Anglie – Senegal

Sázka: Senegal vyhraje v kurzu 7,67

Senegal padl s Nizozemskem, poté si poradil s Katarem i Ekvádorem a mohl slavit postup. To Anglie neměla problém, ve skupině byla poměrně přesvědčivá, vyjma klání s USA.

Její postup je velmi pravděpodobný, kurz na obyčejnou výhru Senegalu v základní hrací době vysoký. Překvapení se dějí na turnaji poměrně pravidelně, tudíž i zde můžeme být nakonec sledovat konec favorita.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.