Reklama

Výsměch! Prestižní server zveřejnil nejhorší sestavu Eura, Slováci chybí, Maďaři hned tři. Fanoušci zuří a nechápou

Prestižní web založený na podobných statistikách Whoscored zveřejnil sestavu nejhorších hráčů tohoto Eura. Reakce fanoušků jsou většinově negativní, především pro tři Maďary, kteří rozhodně nehráli zle.

Do brány stránce Whoscored vyšel Manuel Neuer. Je fakt, že na turnaji předvedl jen minimum ze svého umění, byl ale nejhorší? Rozhodně ne, třeba výkony Uğurcana Çakıra či Davida Marshalla byly určitě na nižší úrovni.

Obrana rozzuřila asi nejvíce fotbalových fanoušků. Zařazení maďarské stoperské dvojice je úplný nesmysl, obrana okolo Williho Orbana fungovala dobře, akorát nezvládla závěry zápasů s Německem a Portugalskem.

Co je na reakcích nejvtipnější? Že si nejvíce ztěžovali Slováci, kterých se dotklo, že v sestavě není žádný jejich hráč. „Nego co naběhal 38km, Orban který byl beton v obraně tam jsou a z našich parádních extra fotbalistů ani jeden.”

Úsměvné je i zařazení Ezgjana Alioskiho, jenž se jevil jako jednoznačně nejlepší hráč Makedonie a výkonnostně rozhodně nezklamal.

Ze záložní řady bije do očí již zmíněný Adam Nagy, dlouholetá opora reprezentace Maďarska.

Trošku nesmyslná je i volba Tima Wernera, který chodil do hry pouze z lavičky a nikdy nepodal úplně příšerný výkon.

S Grzegorzem Krychowiakem a Ante Rebičem lze souhlasit. S útočnou dvojicí Burak Yilmaz, Marcus Berg se dá souhlasit, byť druhý zmíněný je trochu na hraně.

K útoku se vyjádřil i slovenský fanoušek Erik. „Nejdříve mě napadlo, že útok tohoto týmu má být složený z našich hráčů, pak mi došlo že jsme vlastně žádný útok neměli,” zažertoval Erik.

Zdroj: Whoscored, Facebook

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Z gólmanů u mě suverénně vyhrál Anton Šunin. Ten byl tak tragickej, že odchytal jedinej zápas. Určitě bych tam dal i Hamšíka, Lovrena nebo Kamaru.

  2. Ztěžovali Slováci???? Tahle hrubka úplně bije do očí! A pak ve 2 větách chybí 4 čárky…. Vy nebudete vystudovaný žurnalista. Sorry.

  3. Tak Slavie má cestu vcelku umetenou a bylo by to velké překvapení kdyby nepřešla, to Jablonec to bude mít hodně těžký, ale zase se máme na co těšit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené