Spojte se s námi


Fotbal

Vypustil Tottenham zápas s Manchesterem City? Kapitán Son to odmítá, zastal se i kouče, který se dostal kvůli rivalitě s Arsenalem do konfliktu s fanoušky

Tottenham za sebou má prapodivný týden. Zejména pak trenér Ange Postecoglou, který možná dosud nechápe, co se jeho fanouškům honí hlavou. Příznivci Spurs totiž v posledním zápase fandili proti svému klubu. Vypustil londýnský celek duel s Manchesterem City?

Publikováno

dne

Tottenham za sebou má prapodivný týden. Zejména pak trenér Ange Postecoglou, který možná dosud nechápe, co se jeho fanouškům honí hlavou. Příznivci Spurs totiž v posledním zápase fandili proti svému klubu. Vypustil londýnský celek duel s Manchesterem City?

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Premier League míří do finále a o titul se perou Manchester City a Arsenal. O něco blíže je mu ovšem první zmíněný celek. „Zásluhu“ na tom má i Tottenham, nenáviděný rival pro změnu druhého zmíněného celku.

V úterý se totiž Tottenham utkal na domácí půdě právě s Manchesterem City a fotbalová veřejnost zažila nevídanou situaci. Fanoušci Arsenalu zřejmě poprvé v historii fandili Spurs, aby jejich titulové naděje byly ještě větší.

Příznivci Spurs to ale viděli jinak. Na sociálních sítích prosili, aby Tottenham zápas proti Citizens vypustili a aby posléze trenér Ange Postecoglou běžel prohru slavit. Stejně tak si přáli, aby Australan nasadil co nejmladší možnou sestavu a ukázal Arsenalu, že pomáhat mu nepřipadá v úvahu.

Postecoglou však byl ze situace hodně naštvaný. Spurs nakonec prohráli, zápas ale nevypustili. Alespoň to tak nevypadalo. Velkou šanci ovšem zazdil kapitán Heung-Min Son, z čehož byli fanoušci severolondýnského celku nadšení.

Nebáli se ani slavit góly Citizens. S jedním z příznivců se dostal Postecoglou do konfrontace během duelu. Po utkání působil zlomeně, těžce se mu hledala slova. Nyní se jej zastal právě kapitán.

Tottenham zápas nevypustil, ujištuje Son

Za zmínku stojí, že prohra Tottenham připravila o místo v Lize mistrů. To ale fanouškům zase tolik nevadí. Hlavně, když Arsenal nevyhraje titul.

„Je to náš první rok pod novým trenérem a přinesl hodně pozitivity a jiný fotbal. Je brzy na to, abych ěnc takového říkal, ale příští sezonu si musíme vést lépe. Věřím, že Ange Postecoglou může klub dovést k úspěchu. Miluji způsob, jakým chce hrát,“ zastal se svého kouče kapitán Spurs Heung-Min Son v rozhovoru pro Standard.

„Všichni, klub, hráči i fanoušci musí zbystřit. Musíme být zajedno. Ange ukázal, že může klubu přinést úspěch. Proti Manchesteru City jsme chtěli udělat to nejlepší pro náš klub. Nic jiného nás nezajímalo. Soustředili jsme se pouze na nejlepší výsledek,“ vyvrátil, že by Tottenham vypustil zápas.

Je však otázkou, jestli situaci Postecoglou ustojí. Na něco takového přeci jen není zvyklý.

Zdroj: Standard

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.