Spojte se s námi


Fortuna liga

Vyprodáno! Slávisté během pár hodin zaplnili čtyřtisícový sektor na San Siru

Pražská Slavia se v osmifinále Evropské ligy utká s AC Milán a výjezd na San Siro je pro sešívané velice lákavý. Během pár hodin se zaprášilo po vstupenkách na venkovní zápas, kterých bylo na pět tisíc.

Publikováno

dne

Pražská Slavia se v osmifinále Evropské ligy utká s AC Milán a výjezd na San Siro je pro sešívané velice lákavý. Během pár hodin se zaprášilo po vstupenkách na venkovní zápas, kterých bylo na pět tisíc.

Slávisté si v letech 2017-2020 užili velice zajímavé výjezdy. Barcelona, Inter Milán, Borussia Dortmund, Sevilla či Villarreal. Po dvou letech v Konferenční lize a tedy nižší atraktivitě se sešívaní vrátili k „věhlasnějším“ soupeřům.

Ve skupině Evropské ligy sešívaní zaplnili Řím, kam se vydalo přes 5 tisíc červenobílých fanoušků. V osmifinále se Slavia do Itálie vrátí, pouze o několik kilometrů blíže, do Milána.

I tentokrát byl o výjezd na San Siro obrovský zájem. Slavia informovala své fanoušky, že nákup vstupenek do hostujícího sektoru bude zahájen pro permanentkáře v úterý ve 12 hodin dopoledne. Případný volný prodej by začal ve středu dopoledne.

K dispozici bylo 4 359 míst a bylo jasné, že dlouho nevydrží. A vskutku, v půl šesté odpoledne už Slavia ohlásila vyprodaný sektor. Sešívané tak na San Siru poženou tisíce fanoušků.

Pro šťastlivce, kteří ukořistili lístek do Milána, byla velmi přívětivá i cena. Vstupenka do hostujícího sektoru je vyšla na pouhých 19 eur, tedy v přepočtu 485 korun.

Na domácí utkání v Edenu jsou vstupenky o dost dražší. V dospělé kategorii seženete lístek od 1100 do 2490 korun. Pokud ale navštívíte středeční derby se Spartou, dostanete 20% slevu.

Slávisté zároveň už mají se San Sirem jednu příjemnou zkušenost. V září 2019 se zde utkali s Interem Milán a v úvodním utkání Ligy mistrů do poslední minuty nastavení drželi vedení 1:0, i remíza byla ale velmi cenným ziskem.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.