Spojte se s námi


Fotbal

Výměna názorů ve studiu České televize! Za nás by tam přišly „sáně“ a už by ležel, vzpomínali experti na fotbal před dvaceti lety

Přišly by „sáně“ a už by ležel! To je závěr krásné výměny názorů mezi experty ve studiu České televize. Někdejší ligoví hráči vzpomínali na to, jak se hrál fotbal před dvaceti a více lety.

Publikováno

dne

Přišly by „sáně“ a už by ležel! To je závěr krásné výměny názorů mezi experty ve studiu České televize. Někdejší ligoví hráči vzpomínali na to, jak se hrál fotbal před dvaceti a více lety.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Ve studiu České televize se diskutovalo o presinku a fotbale před dvaceti lety
  • Luděk Zelenka a David Kobylík spolu nesouhlasili
  • Více podobných diskuzí

Podobné debaty zná každý fotbalový fanoušek. Když se sejdou lidé staršího věku, nutně se musí vzpomínat na to, jak se hrál fotbal za jejich mládí. Podobnou vzpomínku nabídli také experti České televize v poločasovém studiu utkání Anglie vs. Švýcarsko (2:1 po penaltách).

Před kamerami seděla hned trojice bývalých ligových fotbalistů. Tomáš Pešír se této diskuze příliš nezúčastnil, ale David Kobylík s Luďkem Zelenkou mluvili celkem dlouho a nesouhlasili spolu. Všechno odstartovalo video presujících Švýcarů.

„Když presujete a některý z hráčů to vypustí, jako teď Embolo, tak se může soupeř velmi rychle dostat do protiútoku. Jde potom do rozhozené obrany a jsou tam prostory pro klíčové přihrávky,“ komentoval situaci bývalý forvard Žižkova či Slavie Zelenka.

Zelenka měl jiný názor než Kobylík

Kobylík hned zareagoval: „Tam to Luďku nikdo nevypustil. Švýcaři vystoupili na gólmana, tím pádem hráli jeden na jednoho s brankářem. Díky tomu byl Embolo volný a Angličané s ním nemohli vystoupit, protože by vzadu zůstali ve velkém podčíslení.“

„Na útočnou polovinu Švýcarů by potom šli dva na jednoho a byla by to smrt. V tomto případě se obránci zachovali správně,“ doplnil odchovanec olomoucké kopané, který odehrál mezi lety 2005 až 2008 přes čtyřicet utkání za tehdy bundesligovou Arminii Bielefeld.

„Já bych řekl, že se obránci správě nezachovali,“ kontroval padesátník Zelenka. „Podle mě tam musí někdo jít a klidně tu hru přerušit. Když jsme to hráli my, tak musel s hráčem vždycky někdo jít a hra se musela přerušit. Embolo byl úplně volný,“ dodal Zelenka.

„Když jsme to hráli my, tak by tam byly „sáně“ zezadu, Embolo na zemi. Červená se tehdy za tyto zákroky nedávala a hrálo by se dál. Ještě by se na Embola řvalo, ať vstává a proč se tady válí,“ ukončil debatu Kobylík, mistr Evropy do jedenadvaceti let z roku 2002.

Podobných výměn názorů by ve studiu mohlo být klidně více, diváky to baví. A vzpomínky na fotbal před dvaceti a více lety také nejsou od věci.

Zdroj: ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.