Reklama

Vyhrála Itálie utkání už před penaltami? Video Chielliniho s Albou obletělo svět, co si říkali?

Semifinále Eura mezi Itálií a Španělskem skončilo nerozhodně i po prodloužení, a tak se šlo k penaltám. Obvykle působí oba kapitáni při losu velice vážně, ne však Chiellini, který si Albu dobíral jako kamaráda na plácku za barákem.

Dost možná jste to video viděli, od včerejšího večera totiž obletělo celý svět. Když kapitáni Itálie a Španělska šli k rozhodčímu losovat, na kterou branku a kdo první půjde kopat, strhla se až komedická scénka.

Giorgio Chiellini se nemohl přestat smát a zářil neuvěřitelnou energií. Proč si vlastně Jordiho Albu tak dobíral?

Kapitán Španělska totiž zrovna neexceluje v angličtině, takže nerozuměl pokynu hlavního rozhodčího. Myslel si tak, že penalty se budou kopat na branku po pravé straně, tedy před fanoušky Španělska.

To si ale nenechal líbit Chiellini a španělsky začal na Albu ze srandy řvát: “Mentiroso, mentiroso!” tedy v překladu: “Lháři, ty lháři!”

Rozhodčí dal Chiellinimu za pravdu a penalty se skutečně kopaly před italskými příznivci. Řízný stoper pak ještě dál škádlil Albu, jako kamaráda na tréninku.

Podle mnohých byl právě tento moment zlomový, kdy Itálie vyhrála duel už před penaltami. Neuvěřitelná sebedůvěra Chielliniho a naopak Albova nervozita byla takovým znamením, jak penalty dopadnou.

Ve Španělsku toto video samozřejmě způsobilo velký humbuk. Spousta fanoušků říká, že kdyby na turnaji byl kapitán Sergio Ramos, Chiellini by si to k němu nikdy nedovolil. Zesměšnění jejich kapitána se příznivcům La Furia Roja rozhodně nelíbilo.

Další diskutující navíc přidali další argument. “Tohle se stane, když kapitánem španělské reprezentace je Katalánec,” rozčilují se fanoušci. Mezi Katalánskem a zbytkem Španělska opravdu panuje velká nevraživost, zvlášť s Madridem.

Katalánským hráčům i fanouškům je občas vyčítáno, že zápasy Španělska neprožívají tak, jak by měli a že by si nejraději založili vlastní Katalánskou reprezentaci.

Zdroj: El Chirinquito

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Souhlasím, nebylo důstojný´, a ještě pak vyhrálo diametrálně horší mužstvo.I když si myslím, že pencle to neovlivnilo.Španělsko je nej tým světa.

  1. Španěláci jsou proti těmhle italskejm mafistickejm vrahům – stačí se na ten ksicht podívat – mladí vyjukaní janci no. Nechali se rozhodit. Nemají ještě takové nervy. Jinak ale Taliány 80 procent zápasu vyučovali, mafisti si ani nečuchli. Až na jeden brejk. Byli holt šťastnější.

  2. španělé by se měli hlavně vyprdnout na ten jejich super nahrávací fotbal, nedá se na to koukat a jak je vidět od roku 2012 to nenese ani žádné výsledky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené