Spojte se s námi


Fotbal

Vycházející hvězda Marseille odmítla Liverpool. Dělali všechno pro to, aby mě získali, říká López

Publikováno

dne

Maxime López procházel před několika lety těžkou zkouškou. Když šestnáctiletého kluka osloví Liverpool s tím, aby přestoupil do jejich klubu, tak to s vámi zamává. Talentovaný francouzský záložník však zůstal ve svém rodném městě, kde se i nadále vyvíjel. A jak sám nyní přiznal, udělal dobře!

Zdroj: om.fr

Cesta za slávou a uznáním je dlouhá a trnitá. Mnoho velkých talentů skončilo kvůli motivaci či zranění, to však alespoň zatím není případ Maxime Lópeze, který nyní ve svých dvaadvaceti letech působí v A-týmu Marseille.

Přitom mohl pouze 1,67 metru vysoký záložník působit již téměř 6 let v akademii Liverpoolu. „Liverpool dělal vše pro to, aby mě získal. Hodně jsem tehdy váhal, ale nakonec jsem jej odmítl a dnes už vím, že jsem se rozhodl správně,“ prozradil López v rozhovoru pro RMC Sport.

V letošní sezoně odehrál López 27 zápasů, ve kterých si připsal i 3 asistence. Celkem už tak má na kontě 146 startů za A-tým Marseille.

Před touto sezonou navíc do Marseille přišel kouč André Villas-Boas, u kterého je známo, že dává velký prostor mladým hráčům a ten dopřává i Lópezovi.

Olympique navíc v letošní sezoně válí, když drží s 56 body druhou příčku, která jim zaručuje kvalifikaci do Ligy mistrů. Dá se tak předpokládat, že talentovaného záložníka uvidíme příští rok v milionářské soutěži.

Použité zdroje: RMC Sport, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.