Spojte se s námi


Evropská liga

Všechny česká mužstva v Evropském poháru mají stále ještě šanci na postup

Publikováno

dne

Ve večerních hodinách se odehrají zápasy 4. kola Evropských pohárů za účasti tří českých celků.

Všechny naše týmy mají stále šanci na postup.

Viktoria Plzeň hostí švýcarský tým Lugano, kde v minulém kole, trochu ostudně prohrála 3:2 a nyní bude chtít doma jistě vyhrát. Směrem k tabulce je to nutné a zdá se, že jasným postupujícím bude rumunský celek z Bukurešti.

Ostatní budou bojovat o druhé postupové místo. Trenér Vrba je persona, která nerada prohrává s jakýmkoliv soupeřem a tak můžeme očekávat kvalitní naladění, dobrý výkon a vítězství.

Ve druhém utkání skupiny by byla dobrá výhra Steaui Bukurešť nad izraelskou Beer Ševou.

Fotbalisté Zlína se pokusí přivézt body z Kodaně. Doma s tímto severským týmem remizovali, ale i výhra byla možná. O tu by se měli pokusit i v dnešním utkání.

Při troše štěstí a kvalitním výkonu, je zisk tří bodů možný. Vzhledem k vyrovnanosti této skupiny a jejím účastníkům, bude každý bod dobrý a to jistě i v dalších dvou utkáních. Postup Zlína by byl velice milým překvapením.

Slávia Praha přivítá silný tým ze Španělska Villarreal a věří ve stejně kvalitní výkon jako v prvních 30 minutách v minulém zápase na hřišti soupeře.

Slávia má tak široký kádr dobrých fotbalistů, že by nějaké změny, ke kterým chce přistoupit trenér Šilhavý, neměly být tolik znát. I zde bude každý bod potřeba. Astana je jen jediný bod za Slávií i Španěly a má také chuť na postup.

Zápas Maccabi Tel Aviv-Astana je poslední šancí izraelského týmu zapojit se do boje o postup a nějaký bod by mohl získat.

Bylo by dobré mít nějaké české týmy ještě v dalším kole Evropských pohárů, když v LM je tak pusto. Šance stále jsou.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.