Reklama

Vladimír Coufal se rozpovídal o spolupráci s Tomášem Součkem!

Vladimír Coufal se před úvodním zápasem Eura 2020 rozpovídal o kamarádství a spolupráci s Tomášem Součkem! Co všechno vzkázal na adresu fotbalového elegána pro televizi UEFA?

Zdroj: West Ham United FC

Pravý obránce zná Tomáše Součka už ze vzájemného působení v pražské Slavii. Jejich synergie se přenesla i do Anglie, kde spolu působí v londýnském West Hamu. Právě exslávistický kapitán Souček, měl mít velký vliv na přestup Coufala na Britské ostrovy.

Vladimír Coufal se pro UEFA.tv podělil o to, jak urostlého středopolaře vnímá na hřišti i mimo něj. Dle jeho popisu je Souček člověk, blížící se dokonalosti při nejmenším té charakterové.

“Samozřejmě hrát se Sukem (Součkem) je výjimečné, protože on je výjimečný fotbalista. Má skvělé cítění hry a jak říkám už od dob Slavie, jsme na sebe hodně napojení. Když má balón, tak přesně vím, kde mu mám naběhnout, abych mu pomohl a myslím si, že opačně to funguje úplně stejně,” začal mluvit o herní spolupráci s Tomášem Součkem.

“On je svůj. On je hrozně skromný, neprojevuje se nějak extra v soukromí, je to takový pohodář. Miluje svojí rodinu, má rád i svůj klid. Nepotřebuje mít drahé věci, aby ukázal, jaký to je borec. Prostě skvělý člověk a já jsem hrozně rád, že spolu jsme jako kamarádi,” pokračoval v superlativech o charakteru svého kolegy.

“Jsme spolu pořád. Neměl jsem nikdy den, kdy by mi třeba lezl na nervy. Pořád máme spolu co probírat, takže je to úplně skvělý,” uzavřel rozhovor český reprezentant a Kladivář Vladimír Coufal.

Zdroj: UEFA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené