Spojte se s námi


Bundesliga

Vinicius, Son a další hráči si přivodili zranění během reprezentační přestávky

Fotbalová sezona se momentálně nachází někde kolem třetiny a už teď týmy bojují s vysokým počtem zranění. Na této věci určitě nepřidala reprezentační pauza, během které se zranilo hned několik hvězdných hráčů a opor svých zaměstnavatelů. Nabízíme vám seznam těch největších hvězd, které se během reprezentační pauzy zranily.

Publikováno

dne

Fotbalová sezona se momentálně nachází někde kolem třetiny a už teď týmy bojují s vysokým počtem zranění. Na této věci určitě nepřidala reprezentační pauza, během které se zranilo hned několik hvězdných hráčů a opor svých zaměstnavatelů. Nabízíme vám seznam těch největších hvězd, které se během reprezentační pauzy zranily.

Alessandro Bastoni – Itálie – Inter Milan

Bastoni je jedním ze základních stavebních kamenů milánského celku, který se drží na vrcholu Serie A. Italský stoper si přivodil zranění lýtka během tréninku s národním týmem.

Naštěstí pro Itálii to nemělo fatální následky, jelikož si i tak dokázali poradit v klíčovém zápase s Ukrajinou se kterou uhráli postupovou remízu 0:0. Délka zranění však není jasná a v Interu musejí nasadit na důležitou pozici někoho jiného.

Jeremie Frimpong – Nizozemsko – Bayer 04 Leverkusen

Spoluhráč Patrika Schicka a Adam Hložka si přivodil svalové zranění taktéž během tréninku s národním týmem. V Leverkusenu hraje jednu z klíčových rolí v celém týmu, a tak celý Leverkusen netrpělivě čeká na výsledku testů a délku jeho absence. Případná dlouhodobá ztráta by se mohla projevit na výkonnosti týmu.

Son Heung-Min – Jižní Korea – Tottenham Hotspur FC

Tottenham zažil fanstasticky neočekávaný vstup do nové sezony. Dlouho se držel na prvním místě Premier League. Změna přišla až při prohře v derby s Chelsea, 2 vyloučení hráči a do toho zranění některých z klíčových hráčů.

James Maddison je dlouhodobě mimo kvůli zranění kotníku, které potkalo i Sona v zápasu se Singapurem. Nemělo by se jednat o nic vážného, v což doufá i celý Tottenham.

Gavi – Španělsko – FC Barcelona

Video, na kterém si Gavi přetrhl křížový vaz v koleni obletělo celý svět. Pro mladého středopolaře letošní sezona skončila. Vedení Barcelony je hrubě nespokojeno s tím, že Gavi vůbec do zápasu zasáhl, jelikož Španělsku už o nic nešlo. Z dalších jmen se dozvíte, že Barcelona není jediný španělský klub, který přišel o svého hráče kvůli zranění.

Vinicius Jr a Eduardo Camavinga – Brazílie a Francie – Real Madrid

Vinicius byl vystřídán během 27. minuty duelu s Kolumbií, který nakonec Brazílie prohrála a co hůř, zranění se prokázalo být vážné. Svalové zranění vyřadí největší hvězdu Bílého Baletu na více než 2 měsíce. Sotva se Brazilec vrátil po zranění do týmu, tak už s ním opět nemůže Carlo Ancelotti počítat.

Tato reprezentační přestávka přinesla Realu Madrid dokonce dvojitou ztrátu. Zranil se také Eduardo Camavinga, a to při tréninku, kdy se srazil s Ousmanem Dembelém, který se svému pádu nejdříve smál, ale když zjistil, že svého spoluhráče zranil tak ho hned smích přešel. Camavinga bude chybět Realu taktéž okolo 2 měsíců.

Marcus Rashford – Anglie – Manchester United

Strach o svého hráče zažil i Erik ten Hag. Marcus Rashford se v zápase s Maltou srazil se svým spoluhráčem Trentem Alexandrem-Arnoldem a po střetu ze zápasu odkulhal. Gareth Southgate po zápase informoval, že šlo především o preventivní střídání. Jelikož tým Rudých ďáblů zužují zranění, tak nejen ten Hag doufá, že v případě Rashforda nepůjde o nic vážného.

Erling Haaland – Norsko – Manchester City

Napětí zažívá i modrá část Manchesteru. Erling Haaland si během reprezentační přestávky obnovil zranění kotníku, které ho v nedávné době trápilo už v rámci klubových soutěží. Norský reprezentant si zranění přivodil v přátelském zápase proti Faerským ostrovům. Zprávy kolem vážnosti určitě nenechají Pepa Guardiolu spát.

Zdroj: Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga

Reklama

Oblíbené