Spojte se s námi


Fortuna liga

Víme, co pro nás pohár znamená a chceme uspět! Asistent Köstl promluvil o osmifinálovém soupeři Slavie

Fotbalisté Slavie Praha se v rámci osmifinále MOL Cupu střetnou s Hradcem Králové. Sešívané tak určitě nečeká žádná jednoduchá práce, co o pátečním losu řekl asistent trenéra Jaroslav Köstl?

Publikováno

dne

Fotbalisté Slavie Praha se v rámci osmifinále MOL Cupu střetnou s Hradcem Králové. Sešívané tak určitě nečeká žádná jednoduchá práce, co o pátečním losu řekl asistent trenéra Jaroslav Köstl?

Slavia Praha prošla do osmifinále pochopitelně přes třetí kolo, do kterého byla jako jeden z mála klubů přímo nasazená.

Sešívaní se právě ve třetím kole utkali s kroměřížskou Slavií, přičemž tu nakonec porazili 2:0, když se v 35. minutě nejprve trefil Matěj Jurásek, v 56. minutě zvýšil na už výše zmíněný konečný stav Mojmír Chytil.

Slavia tak v osmifinále MOL Cupu, jak ostatně určil páteční los, narazí na ambiciózní Hradec Králové.

Votroci si cestu do osmifinále museli proklestit přes dvě kola. V tom druhém si poradili se Soběslaví, kterou porazili 4:2. Ve třetím zvítězili na hřišti Vysočiny Jihlavy 1:0, když o osudu utkání jediným gólem rozhodl Daniel Hais.

V další fázi českého poháru budou konečně hrát před svými fanoušky na novém stadionu. Královéhradečtí totiž oba duely druhého a třetího kola odehráli na půdě svých soupeřů.

Hradec Králové pro Slavii zcela jistě nebude lehkým oříškem, své o tom ví i asistent trenéra pražského celku Jaroslav Köstl.

„V Hradci budeme hrát poslední kolo nejvyšší soutěže, los nás tam ale poslal už nyní v listopadu. Těšíme se nejen na stadion, ale i na samotný zápas, víme totiž, co pro nás pohár znamená. Je to kvalitní soupeř, který vyměnil trenéra, uvidíme, co na nás vymyslí,“ řekl Köstl v rozhovoru pro klubový web.

„Doufám ale, že to i tak bude zápas hlavně o nás a o tom, zdali na hřišti soupeře uspějeme. Utkání nás čeká až za měsíc, do té doby se může stát spousta věcí, určitě ale chceme v poháru uspět, stejně jako v minulých sezonách,“ dodal.

Zdroj: MOL Cup, SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené