Spojte se s námi


Fotbal

Viktorka ukázala skvělou defenzivu, sám jsem to viděl, řekl Barák po zápase. Co řekl směrem k fanouškům Fiorentiny?

Fiorentina v úvodním zápase čtvrtfinále Konferenční ligy remizovala s Viktorií Plzeň 0:0, která tím pádem nahrála potřebných 0,25 bodu do koeficientu. Co o výkonu západočeského klubu řekl záložník italského týmu Antonín Barák?

Publikováno

dne

Fiorentina v úvodním zápase čtvrtfinále Konferenční ligy remizovala s Viktorií Plzeň 0:0, která tím pádem nahrála potřebných 0,25 bodu do koeficientu. Co o výkonu západočeského klubu řekl záložník italského týmu Antonín Barák?

Remíza 0:0? Hratelný výsledek do odvety vlastně pro oba týmy, byť minimálně papírovým favoritem bude na domácím hřišti právě Fiorentina.

Právě to bylo cílem obou týmů, v odvetě už se ale bude rozhodovat o tom, kdo z této dvojice postoupí do semifinále.

Nutno ale dodat, že si svěřenci Miroslava Koubka, který mimochodem postrádal až deset hráčů, vypracovali pár šancí, ze kterých mohli skórovat.

V prvním poločase to byl například Matěj Vydra, který pálil těsně vedle levé tyče. V druhém dějství se z bezprostřední blízkosti netrefil ani Tomáš Chorý, jenž svůj střelecký pokus rovněž poslal mimo tři tyče čtyřiatřicetiletého brankáře Fiorentiny.

K výkonu už jediného českého zástupce v probíhajícím ročníku evropských pohárů promluvil také záložník Antonín Barák. Ten do zápasu naskočil v 70. minutě, když vystřídal třiadvacetiletého argentinského útočníka Lucase Beltrana.

Barák nejen o výkonu Plzně…

„Takový zápas jsme plus minus čekali. Viktorka ukázala skvělou defenzivu, kterou se pyšní. Dostává velice málo gólů, bylo strašně těžké se do nich dostat. Sám jsem to viděl, když jsem přišel na hřiště. Věřím, že doma budeme schopnější vytvořit si víc šancí. Musíme ukázat větší kvalitu vepředu, a možná i větší moment překvapení,“ řekl Barák po zápase v rozhovoru pro ČT, jehož slova ocitoval také Sport.cz.

„Nálada je dobrá, vezeme si výsledek, který je pro nás určitě do odvety hratelný. Doma musíme vyhrát,“ dodal Barák, jenž v této sezóně zatím vsítil čtyři branky.

Rodák z Příbrami se nicméně vyjádřil také k situaci z druhé půle, kdy fanoušci Fiorentiny hodili ze svého sektoru několik světlic. Podle italských novinářů prý i tohle ovlivnilo tlak hostí. „Je to možné. Vnímal jsem ze hřiště, že jsme se tam na konci až na nějaké dva tři rohy nemohli dostat,“ doplnil Barák.

Zdroj: UEFA, Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.