Reklama

Viktoria Žižkov tasí zbraň! Začíná její spolupráce s africkým gigantem!

FK Viktoria Žižkov představila oficiální spolupráci s egyptským klubem Al-Ahly SC. Pro méně znalé je tento klub na africkém kontinentu absolutní špička. Egyptskou ligu Al-Ahly ovládlo 42x a obdobu evropské Ligy mistrů (CAF Champions League) vyhrálo 9x.

Z této spolupráce by měly těžit oba kluby. Viktorka zároveň s představením spolupráce uvedla hned 3 egyptské posily, které doplní kádr trenéra Oulehly.

Jména Mido, Bisso a Fawzy českému fanouškovi zatím nic neříkají, ale v Egyptě fotbal kvalitou roste, čemuž přidává i enormní obliba fotbalu a jméno Mohammeda Salaha, který válí v anglickém Liverpoolu a je národním hrdinou.

Posily Viktorie Žižkov by měli být doplněním kádru na všech frontách. Noví hráči jsou na pozice střední obránce, záložník a útočník.

Další informace o tomto zajímavém partnerství žižkovský celek představí v blízké době. “Pevně věřím, že spolupráce bude úspěšná a výhodná pro oba kluby. Velký dík zaslouží pan Feras Ali, který celou akci manažersky zaštítil”, řekl spolumajitel Viktorie Žižkov, Milan Richter.

V blízké budoucnosti uvidíme, jestli africká cesta může pomoct Viktorii Žižkov zpátky na výsluní českého fotbalu.

Zdroje: FK Viktoria Žižkov, Wikipedia

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Když to nejde rychleji přes migraci,tak je sem budou posílat přes sportovní kluby,tak vychytrale na hloupou Evropu,než aby vychovávala naše tloustnoucí líné české děti,odtáhla je od počítačů ke sportu,potažmo ve fotbale,musely by sami jezdit sportovní trenéři-odborníci na venkov,po městech a obcích a vyhledávat talenty,rozlučme se s normální Evropou,její kulturou,každého zajímají jen rychlé prachy a slávu za přirozený cizí černý talent.Copak by nám nestačilo vrážet peníze do našich mladých a dětských sportovců.

  2. Kolik peněz vrážíte vy kam? Kolik sportovců jste už vychoval? Pane Miroslave? když jste takový odborník na všechno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené