Spojte se s námi


Chance Liga

Viktoria Plzeň má další posilu. Překvapivě přichází útočník z Třince s minulostí v Opavě či Příbrami

Viktoria Plzeň pokračuje v posilování svého kádru. Tentokrát se však nejedná o žádné zvučné jméno nýbrž o překvapivý přestup, jelikož z druholigového Třince přichází útočník René Dedič.

Publikováno

dne

Viktoria Plzeň pokračuje v posilování svého kádru. Tentokrát se však nejedná o žádné zvučné jméno nýbrž o překvapivý přestup, jelikož z druholigového Třince přichází útočník René Dedič.

Ziskem titulu za sezónu 2021/22 Viktoria Plzeň překvapila úplně všechny. Dostala se tak do boje o Ligu mistrů, kde majitel klubu Adolf Šádek vidí obrovskou příležitost zplatit dluhy a ideálně připravit klub do rukou nového majitele.

Proto hraje vabank a snaží se tým co nejvíce posílit. A nutno přiznat, že to mu jde mistrovsky. Velice levně přivedl velmi kvalitní jména a to navíc hned na začátku přípravy, aby měl trenér Michal Bílek čas je zapracovat do kádru.

Zadarmo přišli Martin Jedlička, Kristi Qose, Václav Pilař, Jan Kliment, dále se ve Štruncových Sadech hlásili Jan Sýkora, Cadu, Filip Čihák a Mohamed Tijani. Během pátku navíc Plzeň nastálo získala Libora Holíka, který na jaře na západě Čech hostoval. A přišla ještě jedna překvapivá posila.

Z druholigového Třince přichází na hostování s opcí útočník René Dedič. Ten dříve působil také v Opavě či v Příbrami.

„Bylo to docela hektické, rozhodlo se během pár dnů. Zájem Plzně byl pro mě překvapením, do takového klubu se běžně nepřestupuje. Doufám, že dostanu šanci, využiji ji a Plzni pomůžu, ať už hrou, anebo góly,“ popisoval Dedič pro třinecký web.

„Renda využil výstupní klauzule ve smlouvě, že v případě, kdy ho osloví prvoligový klub, může odejít. Ztratili jsme kvalitního hráče, střelce a charakterově dobrého člověka,“ dodal k přestupu generální manažer Třince Petr Hrazdílek.

Zdroj: Třinec, Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.