Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Viděli jste vtipnější oznámení přátelského utkání? Takto se předvedly týmy Manchester United a Wrexham

Aktuální ročník se nám pomalu řítí do svého konce a blíží se nám letní přestávka, která je následně spojena s řadou přátelských utkání. Jedno spolu odehrají Manchester United a Wrexham.

Publikováno

dne

Aktuální ročník se nám pomalu řítí do svého konce a blíží se nám letní přestávka, která je následně spojena s řadou přátelských utkání. Jedno spolu odehrají Manchester United a Wrexham.

Asi byste marně hledali více zajímavý klub, který nehraje ani v prvních dvou nejvyšších ligách, než je právě Wrexham.

Klub původem z Walesu hraje v současné chvíli až pátou nejvyšší soutěž, kde ovšem svádí parádní souboj o přímý postup výše s Notts County.

Oba kluby mají shodně po 97 bodech s jediným rozdílem, že Wrexham má stále ještě dvě utkání k dobru. Z páté ligy do čtvrté může přímý postup slavit pouze první mužstvo.

V případě postupu by fotbalisté velšského týmu mohli zapomenout na zklamání z minulého ročníku, kdy vypadli v semifinále postupového play-off.

Tento klub je zajímavý ještě jednou věcí. Vlastní ho totiž světoznámý kanadský herec Ryan Reynolds. Není tedy divu, že toto maličké mužstvo je v posledních měsících stále více mediálně oblíbeným cílem.

Svou popularitu jistě navýší i v rámci předsezonních přátelských střetnutí, kdy se 25. července postaví proti slavnému Manchesteru United.

Vzájemné utkání oznámily oba kluby vskutku originálním a vtipným videem, ve kterém hrál roli i bývalý trenér United Sir Alex Ferguson.

Vzhledem k rozepsanému příběhu velšského mužstva bude velmi zajímavé sledovat, jak tato cesta jednoho dne skončí.

Ryan Reynolds má jasný cíl a sen. Rád by se s klubem dostal až mezi největší hvězdy přímo do Premier League.

Chceme jít krůček po krůčku. Říkáme to pořád. Chceme do Premier League i přesto, jak šíleně to může někomu znít. Pokud je jen teoretická možnost dostat se z páté ligy mezi profesionály, proč bychom to nedokázali? “ uvedl Reynolds, jehož slova citoval deník Daily Mail.

Zdroj: Twitter, Dailymail

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.