Vskutku nádherný moment se udál ve druhé francouzské lize. Guingamp vyhrál na půdě Lavalu 2:1 a vítězný gól Jérémyho Livolanta stál opravdu za to. Na branku se můžete podívat v přiloženém videu v článku.

Lionel Messi v sobotu vstřelil krásný gól za své PSG, to ale nebyl nejhezčí gól, který byl toho dne ve Francii k vidění. Pravděpodobně ten nejlepší se totiž udál v Ligue 2.

Ve druhé nejvyšší francouzské lize hostil domácí Laval hostující Guingamp a o zábavu bylo postaráno. Domácí se sice dostal v páté minutě do vedení, nakonec ale nezískali ani bod.

Všechny tři body totiž putovaly do týmu z vesnice na západě Francie. Otočku ve druhém poločase zařídili Maxime Barthelme a také Jérémy Livolant.

Právě on zajistil svým nádherným gólech všechny body. V 74. minutě obrana domácích zblokovala centr, poté se ale do míče opřel Livolant.

Střela mu sedla náramně a z velké dálky trefil pravý horní roh. Na tento den rozhodně nikdy nezapomene a chlubit se jím bude moci do konce kariéry.

Guingamp je tak po dvou kolech se stoprocentním ziskem na prvním místě druhé francouzské soutěže, za ním se nachází sestoupivší Bordeaux.

Zdroj: Ligue 2