To byla pořádná divočina. Everton potřeboval porazit Crystal Palace k jistotě záchrany v Premier League, což se povedlo. Fanoušci nadšením vtrhli na hřiště, kde se rozhodli provokovat trenéra hostů Patricka Vieiru. A to nebylo dobré rozhodnutí.

Zápas přitom pro Everton nezačal vůbec dobře. Již o nic nehrající Orli z Crystal Palace si hýčkali poločasové vedení 2:0 po gólech Matety a Ayewa.

Jenže „Csaplárova past“ opět zafungovala a Everton se v druhém poločase zmátořil. V 54. minutě vykřesal naději Keane, v 75. minutě srovnal na 2:2 Richarlison a v 85. minutě otočil utkání Calvert-Lewin. Goodison Park tak propukl v obrovské nadšení.

Dokonce takové, že fanoušci vtrhli na hřiště. Tým Franka Lamparda se totiž tímto vítězstvím definitivně zachránil v Premier League.

Jenže ne všichni fanoušci vběhli na hřiště v euforii oslavit klubový úspěch. Někteří totiž chtěli svou chvilku slávy, a tak se rozhodli provokovat trenéra hostů a legendárního záložníka Arsenalu, Patricka Vieiru.

Mladík Francouze neustále zezadu postrkoval a připravoval si pěsti na souboj. To už ale Vieirovy bouchly saze, po výtržníkovi se nejprve ohnal a poté ho nakopl. Následně se začal postrkovat i s několika dalšími fanoušky.

Níže si můžete i prohlédnout video přímo z pohledu nakopnutého fanouška, který Vieiru neustále sprostě urážel, až se bývalý defenzivní záložník neudržel.

Zdroj: Twitter