Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Parádní prolomení střelecké krize. Trent vymetl šibenici Fulhamu

Poslední týdny se trápení Liverpoolu týká především produktivity. Přestože půl hodiny probíhalo bezgólově i proti Fulhamu, nakonec neefektivitu v zakončení protrhl Trent Alexander Arnold. A to opravdu stylovým způsobem.

Publikováno

dne

Poslední týdny se trápení Liverpoolu týká především produktivity. Přestože půl hodiny probíhalo bezgólově i proti Fulhamu, nakonec neefektivitu v zakončení protrhl Trent Alexander Arnold. A to opravdu stylovým způsobem.

Úvodní vzájemné utkání této sezony je adeptem na zápas sezony. Fulham v 80. minutě otočil na 3:2, Reds se ale nevzdali a zásahy z 87. a 88. minuty vývoj otočili. Jen tím potvrdili, že pod Jürgenem Kloppem platí za mistra obratů.

Půlhodina trápení, pak paráda

Současnou formu útoku Liverpoolu jako by dokumentovala koncovka Dioga Joty ze 22. minuty, kdy pravou nohou na malém vápně trefil svou levačku a úplně minul bránu. Stejně neefektivní byl přímý kop Harveyho Elliota, jehož pokus levačkou sotva doletěl ke zdi.

Ve 33. minutě měl ale Liverpool další šanci z podobné pozice. Znovu po faulu Joaa Palhinhy, ale tentokrát si balón vzal Trent Alexander Arnold. A anglický reprezentant prokázal, proč přímé kopy v uplynulé sezoně v barvách Reds kopal.

Arnold si tak získal plusové body v souboji o místo v sestavě. V akademii Reds se totiž vytáhl mladík Conor Bradley, jenž dostával v minulých týdnech hodně prostoru. Kopací techniku na takové úrovni každopádně nemá.

Soupeři v odlišném rozpoložení

Fulham v sezoně hraje nadstandard. Pokud by proti Reds bodoval, mohl by ještě teoreticky pomýšlet na umístění zaručující evropské poháry.

V minulém kole zvítězil na půdě West Hamu 2:0, porazil tedy přímého rivala. Naopak Reds se v průběhu dvou týdnů obrátila sezona naruby.

Z dvoubodového náskoku na čele tabulky je dvoubodová ztráta, Liverpool navíc na Anfieldu vybuchl s Atalantou Bergamo a skončil ve čtvrtfinále Evropské ligy.

Zdroj: Premier League, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.