Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Parádní gól přímo od rohového praporku! Bývalý hráč Juventusu zazářil v zámoří výstavní trefou

Zámořská Major League Soccer je stále na vzestupu a tak v ní čím dál častěji vídáme další a další krásné branky. Nyní se o výstavní gól postaral italský křídelník Federico Bernardeschi.

Publikováno

dne

Zámořská Major League Soccer je stále na vzestupu a tak v ní čím dál častěji vídáme další a další krásné branky. Nyní se o výstavní gól postaral italský křídelník Federico Bernardeschi.

Kanadskoamerická Major League Soccer za sebou má šesté ligové kolo, v rámci nějž jsme se opět dočkali zajímavých a pěkných gólů. Jestli si ale někdo pořádně řekl o pozornost, tak italský fotbalista Federico Bernardeschi.

Bývalý hráč Fiorentiny či Juventusu má na svém kontě také 39 startů za reprezentaci Itálie. Do kanadského Toronta přestoupil v létě minulého roku a hned ukázal, že mu bude zámořská soutěž sedět.

Jen v minulé sezoně stihl ve 13 zápasech nasázet 8 gólů, k nimž přidal také 2 asistence. Po letech strádání v Juventusu si tak 29letý fotbalista pořádně napravil chuť a letos se v tom snaží pokračovat.

Toronto od léta přivedlo několik zajímavých hráčů. Zmínit můžeme například bývalého kapitána Neapole a mistra Evropy Lorenza Insigneho. Ani přesto se začátek této sezony kanadskému celku příliš nepovedl.

Po šesti kolech má Toronto na kontě 7 bodů, vyhrálo pouze jednou. I v posledním utkání proti Charlotte získalo jediný bod za remízu 2:2. Parádní trefou se ale blýskl výše zmíněný Bernardeschi.

Už v 6. minutě totiž otevřel skóre utkání, když zaskočil zejména hráče soupeře. Rozehrával totiž rohový kop a namísto centru na některého ze spoluhráčů rovnou mířil na bránu, kam míč skutečně doletěl.

Bernardeschi tak má v této sezoně na kontě v šesti zápasech 3 góly a 2 asistence. Navazuje tak na minulou skvělou sezonu alespoň z individuálního hlediska.

Zdroj: MLS, Twitter, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.