Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Onana se opět činil! Takto daroval Galatasaray zbytečný gól a dost možná připravil United o postup

Manchester United potřeboval v Turecku zvítězit, aby zvýšil své šance na evropské poháry na jaře. Na Galatasaray vedl dvakrát o dva góly, přesto z toho nakonec byla remíza, kterou Turkům zbytečnou chybou daroval Andre Onana.

Publikováno

dne

Manchester United potřeboval v Turecku zvítězit, aby zvýšil své šance na evropské poháry na jaře. Na Galatasaray vedl dvakrát o dva góly, přesto z toho nakonec byla remíza. U druhé branky domácích rozhodně nemá čisté svědomí Andre Onana.

Manchester United přijel do Turecka s jasným cílem. Tím nemohlo být nic jiného, než výhra. Red Devils totiž měli na kontě pouhopouhé tři body, když vyhráli pouze doma s Kodaní.

Zápas pro ně začal nejlépe jak mohl, v 11. minutě se trefil Alejandro Garnacho a sedm minut po něm vedení svého týmu navýšil Bruno Fernandes. Tehdy si zřejmě fanoušci anglického celku mysleli, že to bude snadné.

Opak byl pravdou, po necelé půlhodině hry snížil Hakim Ziyech. V 55. minutě vrátil United dvougólové vedení Scott McTominay, Red Devils ale nedokázali toto vedení udržet.

Ziyech přidal v 62. minutě svou druhou trefu a čisté svědomí v ní rozhodně neměl brankář André Onana. Míč letěl poměrně dlouho a ačkoliv mířil na brankáře Kamerunu, ten si s ním nedokázal poradit a vrazil si jej do sítě.

Na obranu Onany je potřeba zmínit, že krátce před dopadem míče mu zastínil obránce, tudíž nemusel mít dobrý výhled. Bohužel se ale nejedná o ojedinělou chybu a příznivci United už s ním ztrácejí trpělivost.

V 71. minutě jsme mohli vidět vyrovnání po trefě Kerema Akturkoglua a Galatasaray tak mohli slavit, nakonec zápas dovedli až do remízového stavu.

United jsou po tomto utkání poslední se 4 body na kontě. Stejný počet bodů má i FC Kodaň, která večer hraje na Bayernu. Galatasaray mají o bod více a mají k postupu nejblíže.

Zdroj: UEFA Champions League

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.