Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Odvolaný gól a skvělá odpověď Švýcarska. Německo na domácím šampionátu musí poprvé dotahovat

Německo i Švýcarsko měly prakticky zajištěný postup do vyřazovací části Eura ještě před startem vzájemného utkání. Hrálo se tak jen o konečné umístění ve skupině, což ale bude mít obrovský vliv směrem k osmifinálovému soupeři.

Publikováno

dne

Německo i Švýcarsko měly prakticky zajištěný postup do vyřazovací části Eura ještě před startem vzájemného utkání. Hrálo se tak jen o konečné umístění ve skupině, což ale bude mít obrovský vliv směrem k osmifinálovému soupeři.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Švýcarsko vstoupilo na evropský šampionát výhrou 3:1 proti Maďarsku. Následnou remízou 1:1 se Skotskem si tak již Švýcaři prakticky zajistili postup do vyřazovací části.

Německo před domácím publikem předvádí skvělé výkony, bez větších problémů si totiž poradilo se Skotskem i Maďarskem, a to i navzdory dlouhé pauze od soutěžních utkání.

Tým okolo zkušeného kapitána İlkaye Gündogana tak rozhodně můžeme zařadit k největším favoritům na celkový triumf. Svěřenci kouče Nagelsmanna předvádí ve skupinové části fantastické výkony, podobně jako Španělsko.

K úvodní změně skóre došlo v sedmnácté minutě, kdy se ze střední vzdálenosti prosadil středopolař Robert Andrich. Jeho gólovému pokusu však předcházel faul Jamala Musialy a po přezkoumání videa tak rozhodčí gól neuznal.

Kmenový hráč Leverkusenu rozhodně nepatří ke tradičním střelcům, v reprezentačním dresu by se jednalo o jeho premiérovou trefu. O to víc jej může mrzet faul mladšího spoluhráče Musialy, jenž by rozhodně gólové střele nezabránil.

Ve 28. minutě se z první větší příležitosti prosadili Švýcaři, konkrétně útoční italské Bologni Dan Ndoye. Hráči Německa sice ještě signalizovali ofsajdové postavení, jenže ani to jim nepomohlo.

Německo se tak vůbec poprvé na turnaji dostalo do pozice, kdy musí dotahovat. K postupu z prvního místa by domácímu celku stačil i jakýkoliv remízový výsledek.

Zdroj: UEFA, X, ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.