Spojte se s námi


Chance Liga

VIDEO: Obří chyba Trmala! Vůbec nevěděl o Kalabiškovi, položil si míč na zem a záložník Slovácka jej vytrestal

Mladá Boleslav zajížděla v sobotu do Uherského Hradiště, kde se měla utkat se Slováckem. Středočechy už v prvním poločase oslabil vyloučením Matěj Pulkrab, ale Daniel Mareček i tak skóre otočil.

Publikováno

dne

Mladá Boleslav zajížděla v sobotu do Uherského Hradiště, kde se měla utkat se Slováckem. Středočechy už v prvním poločase oslabil vyloučením Matěj Pulkrab, ale Daniel Mareček i tak skóre otočil.

Mladá Boleslav v létě výborně posílila, navíc sezónu odstartovala velmi dobře, když porazila Jablonec a Karvinou, k tomu remizovala s Libercem. V minulém kole ale po slabším výkonu v ofenzivě jen remizovala se Slavií a na Slovácku to tak chtěla napravit.

Marek Kulič udělal v základní sestavě dvě změny. Jusufa Hilala, který proti Slavii předvedl velice slabý, až nezaujatý výkon, vystřídal na hrotu Matěj Pulkrab, odcházejícího Vasila Kušeje nahradil 19letý Lukáš Mašek.

Domácí ale také potřebovali vyhrát a už v 11. minutě tak Petrželovo prodloužení umístil do branky Filip Vecheta. Šest minut před poločasem navíc Pulkrab Kuličovi za projevenou důvěru nepoděkoval.

V ostrém souboji sešlápl soupeři achillovku a po přezkoumání u VARu jej hlavní rozhodčí vyloučil. Mladá Boleslav tak šla do deseti.

Středočeši se ale nevzdali, ba naopak. K obratu v nastavení prvního poločasu zavelel Daniel Mareček, který srovnal na 1:1. Po změně stran navíc uklidil do sítě Matějovského pas do vápna a sám tak otočil skóre ve prospěch hostů.

Deset statečných se celý druhý poločas hnalo za vítězstvím, nakonec je však tři body stála krutá situace a hrubá chyba brankáře Matouše Trmala.

Po návratu z Portugalska se Trmal poprvé představil doma na Slovácku a celý zápas chytal skvěle, až přišla 92. minuta. Trmal míč držel v ruce a čekal u velkého vápna, jenže na čáře zůstal ležet Kalabiška.

Slovácký univerzál si zkušeně počkal, až si Trmal, který o Kalabiškovi neměl ani tušení, položí míč na zem. V tu chvíli Kalabiška vystartoval, míč si vzal, obešel brankáře Středočechů a uklidil balón do prázdné branky.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.