Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Neuvěřitelné! Vyloučení obou brankářů, hrdinou mezi třemi tyčemi Giroud

86 minut nuda bez branek, pak čtyři minuty plus čtvrthodina nastavení, které vrátily všem divákům hodnotu lístku. Vypjatý konec nabídl gól, dvě červené pro brankáře a putování Oliviera Girouda do brány.

Publikováno

dne

86 minut nuda bez branek, pak čtyři minuty plus čtvrthodina nastavení, které vrátily všem divákům hodnotu lístku. Vypjatý konec nabídl gól, dvě červené pro brankáře a putování Oliviera Girouda do brány.

Janov šel do zápasu s jasným cílem, co nejdéle bránit bezbrankovou remízu. A dařilo se to dobře. S blížícím se koncem bylo skoro nadále bezbrankové. Rozhodující trefa padla v samotném závěru.

V 87. minutě se ale ve vápně nejlépe zorientoval Christian Pulišič a propálil gólmana Janova. VAR ještě zkoumal případnou ruku Američana, trefa však nakonec byla regulérní.

To byl ale teprve začátek. V páté minutě osmiminutového nastavení brankář milánských Mike Maignan kolenem sestřelil jednoho z útočníků. Hlavní sudí tasil červenou kartu až po zhlédnutí opakovaného záběru.

AC mělo dostřídáno, brankářský dres tak musel obléct někdo z pole. Zodpovědnost na sebe vzal ten nejzkušenější – Olivier Giroud. Následná střela z přímého kopu skončila díky teči ve zdi pouze na břevně.

Janov se nadále snažil srovnat, při snaze získat míč fauloval ve 113. minutě jeho španělský gólman Josep Martínez. Jelikož již jednu žlutou kartu z předchozího průběhu měl, musel i on předčasně do sprch.

Poslední slovo měl Giroud mezi třemi tyčemi. Proti nájezdu domácích do vápna vyběhl, suverénně míč vyrazil a poté ho skryl v rukavicích. Ačkoli nevstřelil vítězný gól, je jasným mužem utkání.

Byť se bude vzpomínat na jeho úspěchy s francouzskou reprezentací, Chelsea či na památného škorpiona proti Crystal Palace, vychytané vítězství v Serii A má též velkou hodnotu.

Zdroj: Serie A

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.