Spojte se s námi


Fortuna liga

VIDEO: Neuvěřitelná chyba zkušenostem navzdory. Teplický gólman Tomáš Grigar doslova věnoval gól Hradci Králové

Teplice bojují o účast v prostřední skupině Fortuna ligy a v neděli se utkaly v důležitém duelu s Hradcem Králové. V první půli byly lepším týmem, nicméně jejich naděje na dobrý výsledek značně snížil velezkušený gólman Tomáš Grigar.

Publikováno

dne

Teplice bojují o účast v prostřední skupině Fortuna ligy a v neděli se utkaly v důležitém duelu s Hradcem Králové. V první půli byly lepším týmem, nicméně jejich naděje na dobrý výsledek značně snížil velezkušený gólman Tomáš Grigar.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Severočeský celek zažívá nejlepší sezonu za poslední roky. Teplice se snaží o návrat fanoušků na stadion, marketingově si počínají skvěle, špatné to není ani na hřišti. V útoku to sice mírně skřípe, nicméně pátá nejlepší defenziva v lize to kompenzuje dostatečně.

Poprvé od roku 2019 mohou skončit alespoň desáté, umístit se mohou i lépe. To by znamenalo, že se vyhnou skupině, v níž se v nadstavbě hraje o udržení. Nicméně k tomu je potřeba zvládnout ještě závěr základní části.

V posledních zápasech se ale svěřencům Zdenka Frťaly příliš nedaří. Debakl na půdě Slavii nikdo příliš neřešil, remíza se Slováckem byla slušným úspěchem, nicméně porážka 1:4 v Ostravě bolela.

V neděli se tak Teplice utkaly v důležitém utkání s Hradcem Králové, který patří k sousedům Severočechů v tabulce. Vzhledem k vyrovnanosti tabulky je každý bod zásadní. Nicméně před vlastními fanoušky naděje svého týmu značně narušil zkušený Tomáš Grigar.

Tomáš Grigar předvedl neuvěřitelnou minelu

Tomáš Grigar je legendou Teplic. V klubu působí už od roku 2009. Ve svých 41 letech stále předvádí solidní výkony. Ještě před utkáním s Hradcem Králové měl v této sezoně na kontě 20 odchytaných duelů, v nichž inkasoval 22 branek a udržel hned šestkrát nulu.

Proti Votrokům se však „předvedl“. Už v šesté minutě totiž doslova věnoval gól východočeskému celku, když byl s míčem daleko od své brány a při rozehrávce si nevšiml napadajícího Daniela Vašulína. Respektive všiml, ale příliš pozdě.

Když se snažil rychle míč odkopnout, tak už byl Vašulín příliš blízko a právě hradeckého fotbalistu Grigar trefil. Míč se odrazil příznivě ve prospěch Východočechů a Vašulín si to namířil před odkrytou bránu Teplic. Vstřelit gól pro něj nebyl problém.

Za zmínku pak stojí, že v minulém kole se šílenou hrubkou pro změnu blýskl gólman olomoucké Sigmy Matúš Macík.

Zdroj: iSport, Twitter, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.