Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Nepotrestaná agrese Gaviho. Takhle bez balonu nepochopitelně napadl Ceballose

Barcelona v ligovém El Clásicu porazila Real Madrid 2:1 a prakticky si tak zajistila titul, jelikož má už 12 bodů náskok. Po zápase se však hodně mluvilo také o tom, co zase provedl záložník Gavi.

Publikováno

dne

Barcelona v ligovém El Clásicu porazila Real Madrid 2:1 a prakticky si tak zajistila titul, jelikož má už 12 bodů náskok. Po zápase se však hodně mluvilo také o tom, co zase provedl záložník Gavi.

Gavimu je stále teprve 18 let, má se tedy ještě pořád co učit. Spíš však v hlavě než na hřišti. Jde totiž o velký talent a nastupovat od tak útlého věku za Barcelonu a španělskou reprezentaci chce obdiv.

Ovšem často pokulhává jeho chování. Gavi je ve všech zápasech hodně přemotivovaný, chce fanouškům ukázat, jak moc mu na Barceloně záleží. A tak se často uchyluje k agresivitě a zákeřným zákrokům.

Jenže ve Španělsku je Gavi chráněný, takřka každý zápas si koleduje o žlutou kartu, ale buď jí nedostane, nebo až na třetí pokus.

Proti Realu Madrid zase předvedl něco, co do fotbalu vůbec nepatří. Těsně před koncem zápasu ještě za stavu 1:1 v 89. minutě Dani Ceballos rozehrál a hosté vyrazili do útoku.

Když chtěl španělský středopolař doplnit Benzemu s Viníciusem, Gavi mu to nedovolil. Když jej spatřil za sebou, počkal si na něj, přiběhl k němu a absolutně bez balónu jej srazil na zem.

Za svou nepochopitelnou a zbytečnou agresi neviděl ani žlutou kartu, VAR situaci vůbec nezkoumal. Za napadení bez balónu jsme přitom už několikrát viděli rovnou červené karty.

Barcelona za chvíli poté inkasovala, gól však nebyl uznán kvůli těsnému ofsajdu. Real už poté hrál vabank a byli to právě domácí, kteří rozhodli v nastavení na konečných 2:1 a prakticky i o titulu.

Zdroj: Twitter, La Liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.