Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Nechce dát gól? Útočník Realu Madrid Joselu odmítl doklepnout míč do prázdné branky

Tak tohle se jen tak nevidí. Každý útočník by měl být tak trochu sobec a být hladový po gólech. Tak se v drtivé většině případů chová i útočník Realu Madrid Joselu. Jenže v duelu s Cádizem předvedl nepochopitelný zkrat.

Publikováno

dne

Tak tohle se jen tak nevidí. Každý útočník by měl být tak trochu sobec a být hladový po gólech. Tak se v drtivé většině případů chová i útočník Realu Madrid Joselu. Jenže v duelu s Cádizem předvedl nepochopitelný zkrat.

Za poslední dvě sezóny nasázel Joselu v La Lize 30 gólů. Čtrnáct v dresu Alavesu, 16 za Espanyol. Sestupu katalánského klubu však nezabránil, a tak 33letého střelce přivedl Real Madrid, kde už na začátku kariéry působil.

Joselu měl původně fungovat jako schopný náhradník za Benzemu, jenže Francouz odešel a Real žádného dalšího útočníka nepřivedl. Pokud jsou všichni zdraví, pravidelně nastupuje v útoku duo Vinícius – Rodrygo, jenže Joselu také dostává dost šancí.

A to nejen kvůli zraněním Viníciuse, ale i v rámci rotace díky svým dobrým výkonům. Za 14 zápasů se trefil pětkrát, přidal dvě asistence, navíc dva góly byly vítězné. Dvakrát skóroval také v dresu španělské reprezentace.

Při zranění Viníciuse měl naskočit do duelu s Cádizem v útoku po boku Brahima Díaze, toho ale těsně před zápasem vyřadili žaludeční potíže a od první minuty naskočil Rodrygo. A nakonec se to pro Real Madrid ukázalo jako výborný tah.

Brazilský mladík vstřelil krásný gól hned v 14. minutě, ve druhém poločase přidal druhý a navíc ještě asistoval Bellinghamovi na třetí branku.

Jenže za stavu 1:0 ve druhém poločase přišel nepochopitelný moment. Real nutně potřeboval vstřelit druhý gól a měl k tomu ideální příležitost. Rodrygo s Joseluem se nacházeli úplně sami před brankářem, Brazilec předložil míč kolegovi, který však namísto doklepnutí do prázdné brány nechal míč dojít do zámezí.

Ofsajd?

Zřejmě si myslel, že se nacházel v ofsajdu, ale ani tak jeho počínání nemělo smysl, když míč směřoval ven z brány. Měl míč doklepnout do sítě a poté čekat, jestli to nebude ofsajd. Jeho nezapojení do hry by dávalo smysl, pokud by Rodrygova přihrávka mířila do branky a Joselu by mohl zhatit platný gól.

Takhle by svým zapojením nezhatil vůbec nic a vzhledem k tomu, že podle opakovaného záběru v ofsajdu nebyl, tak by vstřelil platný gól.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené