Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Má tohle zapotřebí? Ronaldo se po dvou gólech za stavu 4:0 proti Lucembursku prezentoval nechutnou simulací

Cristiano Ronaldo pokračuje v dresu portugalské reprezentace i po mistrovství světa a při startu kvalifikace na mistrovství Evropy zazářil pěti góly ve dvou zápasech. Bohužel ale ukázal také nepěknou simulaci.

Publikováno

dne

Cristiano Ronaldo pokračuje v dresu portugalské reprezentace i po mistrovství světa a při startu kvalifikace na mistrovství Evropy zazářil pěti góly ve dvou zápasech. Bohužel ale ukázal také nepěknou simulaci.

Portugalská legenda se v zimě odstěhovala z Evropy a upsala se saúdskoarabskému celku s názvem Al-Nassr. V novém angažmá má Cristiano Ronaldo výkony jako na houpačce, byť jeho statistiky berou v jeho 38 letech dech.

Ronaldo za Al-Nassr vstřelil v desíti zápasech krásných devět gólů, k nimž přidal také dvě asistence. Gólově se přitom prosadil „pouze“ ve čtyřech duelech, v nichž jednou nasázel čtyři góly a jednou hattrick. Ze dvou duelů vyšel s jednou trefou.

Hodně se řešilo, jestli si Ronaldo ještě za Portugalsko zahraje a jestli na to vůbec bude mít chuť. Nový kouč tamní reprezentace Roberto Martinez a ten jej neváhal povolat na úvod kvalifikace na mistrovství Evropy.

V prvních dvou zápasech se celek z Pyrenejského poloostrova utkal s nejlehčími soupeři své skupiny, když nejprve porazil Lichtenštejnsko a poté Lucembursko.

Proti Lichtenštejnsku nasázel Ronaldo dva góly a přispěl tak k výhře 4:0. Lucembursko doma vyfasovalo od Portugalců debakl 6:0 a Ronaldo byl opět u toho a opět skóroval dvakrát.

Kromě gólu se ale Ronaldo ukázal i v nepěkném světle. Za stavu 4:0, poté, co vstřelil dvě branky, se pokusil nafilmovat pád a postaral se tak o velmi nepěkný fotbalový moment.

Rozhodčí naštěstí portugalské legendě simulování neodpustil a nejenže neodpískal faul, k němuž nedošlo, ale také Portugalce zaslouženě potrestal žlutou kartou. Má něco takového hráč Ronaldova formátu, navíc v dané situaci, skutečně zapotřebí?

Zdroj: Twitter, UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.