Spojte se s námi


Fotbal

Video: Koulibaly po telefonu žádal Terryho o jeho bývalé číslo dresu. Poslechněte si jejich rozhovor

Kalidou Koulibaly překvapil telefonátem Johna Terryho. Požádal ho o povolení nosit dres s číslem 26. Bývalá hvězda Chelsea s tím neměla nejmenší problém.

Publikováno

dne

Kalidou Koulibaly překvapil telefonátem Johna Terryho. Požádal ho o povolení nosit dres s číslem 26. Bývalá hvězda Chelsea s tím neměla nejmenší problém.

Senegalský střední obránce Kalidou Koulibaly se toto přestupové období stal novou posilou londýnské Chelsea. Do týmu z hlavního města Anglie odešel za 32 milionů liber z italské Neapole.

Senegalec při svém působení v Neapoli nosil dres s číslem 26 a se svou tradicí chtěl pokračovat i v Chelsea. Toto číslo bylo však naposledy nošeno bývalým dlouholetým kapitánem a dnes již legendou Blues Johnem Terrym. Od té doby žádný z hráčů Chelsea na zádech číslo 26 neměl.

Pro Koulibalyho je však taktéž výjimečné, a tak svůj zvláštní požadavek zavolal přímo Terrymu. Bývalý kapitán anglické reprezentace oblékal šestadvacítku po celou dobu své devatenáctileté kariéry s Chelsea. Za tu dobu s ní dokázal vyhrát pětkrát Premier League, pětkrát FA Cup a v roce 2012 i Ligu mistrů.

„Číslo 26 pro mě bylo popravdě velmi speciální. Jsem opravdu vděčný za to, že mi voláš a nedělá mi žádný problém, že si ho vezmeš. Velmi mě to těší a přeju ti hodně štěstí,“ odpověděl Terry Koulibalymu na jeho žádost.

Zdroj: Chelsea FC, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.