Mimořádná podívaná. Brentford vedl v poločase o čtyři góly. De Geova minela po střele Joshe Dasilvy nastartovala vysokou aktivitu Brentfordu.

Mimořádná podívaná. Brentford vedl v poločase o čtyři góly. De Geova minela po střele Joshe Dasilvy nastartovala vysokou aktivitu Brentfordu. Druhou branku vstřelil Mathias Jensen a poté Ben Mee přidal hlavou třetí gól. Bryan Mbeumo pak o několik minut později přidal čtvrtý gól.

David De Gea se v 10. minutě dopustil fatální hrubky po střele Joshe Dasilvy. Jeho přízemní rána proklouzla brankáři mezi rukama a zapadla do dolního rohu.

V 18. minutě Manchester United ztratil míč ve vlastním pokutovém území a Mathias Jensen zvyšil na rozdíl dvou branek pro Brentford.

Ben Mee skóroval ve 30. minutě po rohovém kopu z bezprostřední blízkosti hlavičkou poté, co mu Ivan Toney hlavou posunul míč.

O pár minut později se hnal do protiútoku Ivan Toney, který našel Bryana Mbeuma a ten přidal čtvrtou branku. David de Gea mohl jen sledovat střelu, která skončila v levém dolním rohu branky.

Zdroj: Canal+ Sport CZ