Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Jen pro otrlé povahy. Marcelo nechtěně brutálně prošlápl soupeři holeň a možná mu ukončil kariéru

Marcelo je nesmírně oblíbený fotbalista, který celou svou kariéru rozdával radost nejen úsměvem, ale i technickými finesami. Jenže to mu tentokrát tak úplně nevyšlo a neúmyslně způsobil protihráči nepříjemné zranění.

Publikováno

dne

Marcelo je nesmírně oblíbený fotbalista, který celou svou kariéru rozdával radost nejen úsměvem, ale i technickými finesami. Jenže to mu tentokrát tak úplně nevyšlo a neúmyslně způsobil protihráči nepříjemné zranění.

Když Marcelo končil v Realu Madrid, chtěl si prodloužit evropskou kariéru v Olympiakosu, jenže to moc úspěchu nepřineslo. Odehrál jen pár zápasů a vrátil se do rodné Brazílie, kde oblékl dres Fluminense, odkud do Realu přišel.

Od února stihl odehrát 15 zápasů, připsal si gól i asistenci. V osmifinále Copa Libertadores ale zažil moment, na který bude chtít hodně rychle zapomenout.

V utkání proti Argentinos Jrs si naváděl míč a když chtěl udělat kličku, nechtěně sešlápl holeň Luciana Sancheze. Tomu noha zůstala ležet, avšak tělo se převážilo. Video je skutečně jen pro otrlé povahy.

Marcelo ihned zastavil hru a zdviženou rukou se omlouval. Rozhodčí vytáhl červenou kartu a i když spoluhráči protestovali, hvězdný Brazilec trest přijmul a v slzách opustil hřiště.

„Dnes jsem musel na hřišti prožít velmi těžké chvíle. Neúmyslně jsem zranil kolegu. Chci ti popřát co nejlepší uzdravení, Luciano Sánchez. Posílám všechnu síla světa!“ napsal poté Marcelo na Twitteru.

Zápas nakonec skončil 1:1, když na gól Argentinos z prvního poločasu až v 87. minutě odpověděl Samuel Xavier. Fluminense vstřelilo v nastavení ještě jeden gól, který však VAR kvůli ofsajdu zneplatnil.

Je jasné, že odvetu osmifinále si Marcelo nezahraje. Otázkou je, jak velký dostane trest. Bylo to sice jasně neúmyslné, ovšem nesmírně tvrdé a Sánchezovi to možná ukončilo kariéru. K tomu komise zřejmě bude muset přihlédnout.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.