Spojte se s námi

Bundesliga

VIDEO: Hvězda kapitána Albionu zazářila v Bayernu naplno! Harry Kane zaznamenal v zápase s Bochumí hattrick a dvě asistence

Úřadující mistr Bundesligy zatím válí a v nové ligové sezoně ještě neokusil hořkost porážky. Obrovskou zásluhu na tom má zejména nová hvězda týmu Harry Kane, který zatím ukazuje mimořádné statistiky.

Publikováno

dne

Úřadující mistr Bundesligy zatím válí a v nové ligové sezoně ještě neokusil hořkost porážky. Obrovskou zásluhu na tom má zejména nová hvězda týmu Harry Kane, který zatím ukazuje mimořádné statistiky. V dnešním zápase s Bochumí přispěl hattrickem a dvěma asistencemi k vysoké výhře Bayernu.

Harry Kane čas na adaptaci v novém prostředí rozhodně nepotřeboval

Čas na adaptaci v novém prostředí? Není třeba. Největší letní přestup v nejvyšší německé soutěži zatím ukazuje skvělá čísla, což se projevuje ve výsledcích úřadujícího ligového mistra.

Přestup Harryho Kanea se táhl celým přestupovém oknem. Vedení Tottenhamu prakticky celé léto šponovalo cenu za svou největší hvězdu, nakonec se ale kapitán anglické reprezentace stěhoval do Bavorska za ohromující sumu 100 milionů eur.

Jeho první oficiální zápas v novém klubu nedopadl podle představ 30letého kanonýra. V zápase německého Superpoháru totiž Bayern Mnichov podlehl Lipsku v poměru 0:3 a Harry Kane se v utkání neprosadil.

Fanoušci si tak začali dobírat hvězdného forvarda kvůli údajnému prokletí, které jej doprovázelo na ostrovech. Kane totiž nedokázal získat za 10 let strávených v prvním týmu Tottenhamu jedinou trofej, za což se stával terčem všeobecného posměchu.

Úvod nejvyšší ligové soutěže Německa ale vyšel Bayernu i jeho hvězdné „devítce“ na výbornou. Ve čtyřech ligových zápasech dokázal vstřelit čtyři branky, k nimž přidal jednu asistenci. Skvělou formu prokázal i ve středečním zápase Ligy mistrů s Manchester United, když se zapsal do zápasových statistik gólem a asistencí.

Skvělou formu potvrdil v zápase s Bochumí, kterou sestřelil hattrickem a 2 asistencemi

Naplno ale jeho hvězda zazářila až v dnešním zápase pátého kola Bundesligy. Bayern zdemoloval Bochum sedmi brankami, na kterých se významnou měrou podílel právě britský útočník.

V jednoznačném zápase totiž vsítil první hattrick v bavorském klubu a blýskl se současně i dvěma asistencemi. Stal se tak jednoznačným hráčem utkání a dle serveru Sofascore dokonce dostal nejvyšší možné hodnocení 10.

V sedmi zápasech ve svém novém působišti se tak podílel na neuvěřitelných dvanácti brankách Bayernu, když dokázal vstřelit osm gólů, k nimž přidal čtyři asistence. V tabulce střelců Bundesligy ale stále ztrácí na guinejský přízrak v podobě Serhou Guirassyho, který má před ním náskok třech branek.

Zdroj: Bundesliga, Sofascore, Youtube

Reklama

Oblíbené