Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Hrdina jako z Pána prstenů! Ultras Alkmaaru chtěli napadnout rodiny hráčů, jediný fanoušek ale všechny zastavil

Pro jednoho fanouška West Hamu se výlet do Alkmaaru přeměnil docela v divočinu. Po zápase se totiž rozzuření Ultras domácích snažili dostat do sektoru, kde seděly rodiny hráčů West Hamu, jeden jediný fanoušek však nálet odrazil a je hrdinou.

Publikováno

dne

Pro jednoho fanouška West Hamu se výlet do Alkmaaru přeměnil docela v divočinu. Po zápase se totiž rozzuření Ultras domácích snažili dostat do sektoru, kde seděly rodiny hráčů West Hamu, jeden jediný fanoušek však nálet odrazil a je hrdinou.

Po fotbalové stránce je to pohádka. Tomáš Souček a Vladimír Coufal se vrací do Edenu, na stadion Slavie, odkud do West Hamu přišli.

Pro oba je to srdcová záležitost, radost mají i fanoušci Hammers, kteří si Slavii díky těmto přestupům také oblíbili. West Ham si po 47 letech zahraje evropské finále.

Jenže na tribunách se odvíjel ještě jiný žánr a to drama. West Ham vyhrál domácí zápas 2:1, v odvetě jsme dlouho sledovali bezbrankovou remízu, až v 94. minutě přidal pojistku Fornals.

To domácí Ultras nemohli vydýchat a rozhodli se jednat. Chtěli si to vyříkat s fanoušky West Hamu a začali se řítit do sektoru, kde seděly i rodiny hráčů.

Když se skupina v černém vydala nahoru po schodech, narazila na nečekanou překážku. Do cesty se jim totiž postavil fanoušek West Hamu přezdívaný „Knollsy“.

Několika Nizozemcům pořádně naložil, až se nakonec Ultras AZ rozhodli stáhnout. Video obletělo internet a „Knollsy“ se stal absolutním hrdinou.

„Knollsy je legenda. Zastavil domácí fanoušky aby se nedostali k rodinám hráčů. Dejte mu lístek na finále,“ napsal jeden z fanoušků a přidal vysvětlení.

„Seděli jsme za přítelkyní Thila Kehrera. Knollsy se o ní bál a šel si stoupnout na vrchol schodů, kde zastavil nápor Ultras Alkmaaru. Je to skvělý chlap a udělal, co v tu chvíli považoval za vhodné. On ty fanoušky zastavil,“ napsal fanoušek Hammers.

Fanoušci samozřejmě Knollsyho jednotně chválí a považují jej za hrdinu. Zároveň si ale neodpustili trochu humoru. „Vypadá to jako scéna z Pána prstenů,“ napsal fanoušek. „Vypadá jako Hodor z Hry o Trůny,“ přidal se další. „Myslel jsem, že to byl Král Leonidas, který zadržoval Peršany,“ přidal další filmovou podobnost fanoušek.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.