Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Hráči Uruguaye se poprali s fanoušky Kolumbie! Darwin Nunez byl takto poslán k zemi

Jihoameričané mají obrovský temperament. V semifinále mezi Uruguayí a Kolumbií to bylo velice třaskavé, nakonec po postupu Jamese Rodrigueze a spol. to Uruguayci neunesli a začala hromadná bitka. Nejprve na trávníku, poté i na tribunách.

Publikováno

dne

Jihoameričané mají obrovský temperament. V semifinále mezi Uruguayí a Kolumbií to bylo velice třaskavé, nakonec po postupu Jamese Rodrigueze a spol. to Uruguayci neunesli a začala hromadná bitka. Nejprve na trávníku, poté i na tribunách.

Nejen EURO, ale pomalu vrcholí i Copa América. Ve Spojených státech už zbývá odehrát jediný zápas, včera se čekalo na to, kdo ve finále vyzve Argentinu, která v semifinále porazila výsledkem 2:0 Kanadu.

Uruguay si dělala velké naděje, pod zkušeným trenérem Marcelem Bielsou vypadala velice slibně, vypadala Brazílii a v semifinále byla favoritem. Jenže i Kolumbijci hrají životní turnaj a věřili, že po dlouhých letech dokáží uspět.

Ve 39. minutě je poslal do vedení Lerma a i když před poločasem viděl červenou kartu Munoz, Kolumbijci už si i v deseti vedení uhlídali a po 23 letech postoupili do finále Copa América. Dosud se jim to povedlo jen dvakrát, v letech 1975 a 2001.

Jenže hráči Uruguaye neunesli porážku proti oslabenému týmu. Po závěrečném hvizdu začali Kolumbijci na hřišti oslavovat velký triumf, což se Bielsovým svěřencům nelíbilo a začala hromadná strkanice, kterou museli rozehnat až realizační týmy obou celků.

Z dosud neznámých důvodů se ale rozjela bitka i v sektoru rodinných příslušníků, který byl hned u hřiště. Tady už nešlo jen o lehkou strkanici, podle záběrů z televize DirecTV došlo i na tvrdé pěsti.

To když viděli hráči Uruguaye, tak ihned přispěchali k sektoru, kde je čekala velká pivní sprcha od kolumbijských fanoušků. Nejaktivnější byl útočník Liverpoolu Darwin Nunez, který se začal prát s jedním fanouškem a byl poslán k zemi.

Nunez poté ale vstal a v bojovém postoji si to chtěl s fanouškem rozdat, nakonec ale inkasoval tvrdou ránu pěstí do hlavy.

Zdroj: X, CentreGoals, DirecTV

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.